Aynı okulda olduğun çocukla tanışmaa için?

o çevresi olan biri tatlı da onunla tanışmak istiyorum abaza bir kız gbi gözükmeden bunu nasıl yapabilirimm
Güncellemeler:
yardıms
assdfgh

0|0
78

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şimdi kimisi daha doğrusu genelde kızlar birisi kendine çıkma teklifi ettiği zaman (ki etrafta o kadar abaza erkek var ki ve bunların hepsi sırada bekliyor e kızlarında bir tarafları kalkıyor) hemen arkadaşlarına vs söylüyor hiç bekler mi?

Söylemeyen yok mu? Vardır illaki okulda aldığım teklifler oldu çokca hele ki birde erkeklerin kızlara gitmesi gerekirken , kızların bana aynı sınıf-alt sınıflardan geldiğini düşünürsek çok denebilir.
    Neyse konuyu dağıtmayalım ilgim olmadığı için hiç ilgilenmedim başka sevdiğim var , eğer çocuğun sevdiği varsa sadece tanış duru. a göre hareket et.
    Ben de o teklif edenleri hiç bir arkadaşıma söylemedim , nedenide çok basit.

0|0
    0|0
    • konu hakkında bilgi vermek için söylüyorum sadece çocuğun arkadaşı bana dün çıkma teklif etti

• keşke öyle olsa kaçıncı sınıfsın sen

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

67
  • Hıı sevgili olunca abaza tarafını göstercen demi seni seni :D

2|0
    0|0
  • Merak etme her tanışmaya giden kız abaza olmuyor başta hata yapıyorsun, git ve açıl gerçi oyle kizlarin nesli tukendi.

0|0
    0|0
  • bir sabah gidip günaydın diyebilirsin ya da ortak arkadaşlardan falan olmadı sosyal hesaplardan eklersin ya da direk yanına gidersin

0|0
    0|0
    • bu beni tanımıyo neden öyle dedi demez mi ki

• Hayır demez bence hatta hayatına yeni biri girmiş olur ve belkide iyi olur bence denemelisin bide 12. sınıfsan hiç korkma bile

• Onun arkadaşlarından bir kaciyla iyi tut aranı zaten aynı ortamda ister istemez denk gelirsiniz

0|0
    0|0
  • Dersinize çalışın laaa bir.
    İşiniz gücünüz aşk meşk...
    Daha yaşınız kaç?

0|0
    0|0
  • Dizilerdeki gibi carp kendini farkettim :D ne blm bn ya

0|0
    0|0
  • çocuğu görünce ağzını ayır

1|0
    0|0
  • Yapamazsin

0|0
    0|0
  • aynı okuldaysan tanıyordur seni zaten

0|0
    0|0
  • Yapamassin biz adim atarsa abazadir asdfghjs

0|0
    0|0
  • İlk bir merhaba de tanış sonra derslerden falan yürü, tanırsın yakından.

0|0
    0|0
  • Kacinci siniftasiniz?

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...