Yapmak zorunda mısınız zorunda mıyız arkadaşlar?

Kardeşlerim kendi cinsimde gözlemlediğim takip ettiğim kendimin de zaman zaman yaşadığı hatta bazılarının sürekli bu psikolojide olduğunu fark ettim , dünyada ki tek şey tek emelleri emellerimiz kız tavlamak gibi sadece onlar için düşünmek onlar için giyinmek evli ya da bekar fark etmiyor , kötü giyindim nasıl gözükürüm , boyum kısa kızlar kısa boy sevmez , kiloluyum hemen zayıflamalıyım , saçıma farklı model verip tarz yapmalıyım , mimiklerimi değiştirmeliyim , cebimde fazla para kalmalı kızın yanın da çok harcamalıyım ki zengin gözükeyim , marka giymeliyim , kıyafetlerimi iyi uydurmalıyım , çok iyi resimler çekilmeliyim şöyle desinler böyle desinler ortamı var desinler imrensinler beğensinler , yahu bakın erkek adamız tabi ki değer vereceğiz genç yaşımız da evli değilsek evli dahi olsak kendimize tabi ki bakacağız ama bu kadar takıntı ne diye bu kadar abartı kendi kardeşlerime söylüyorum kendi cinsime beyler kendinizi fazla kasmayın bırakın kızlar kassın kafeye gelmeden önce 1 kilo makyaj + dekolte ile geliyor seni o temiz yüzün ile beğenmiyor halbu ki gerçekten meseleyi tip olarak değerlendirecek isek erkeklerin geneli aslında kızlara göre evet güzel kızlarda var ama kızlarımıza fazlalar , kimse için kendinizi değiştirmeyin beyler sizi olduğunuz gibi sevsinler sağlıcakla kalın siz bu kadar püf noktalara dikkat ettikçe daha bir yerlerini yıkamayan kezbanlar dışarıda nutuk atacak.

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Algınız küçük

0|0
    0|0
    • Tabi herkes anladığını kadarını yazar

• Ben gevelemiyorum anlaman için cümleyi açıyorum ama sen yine anlamıyorsun fazla kasmamak lazım tabi .

• He he tamam tamam :d

• Böyle sorular burada okunmaz bile.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...