Uzun boylu kızlarla neden flört edemiyorum genelde?

Kızlar gerçekten buna mantıklı bir açıklama arıyorum ama bulamıyorum yani boyum da kısa degil 1.80 boyundayım tipimde fena degil ama nedense şimdiye kadarki tüm flörtlerim ya da sevgililerim hep 1.65 i geçmedi neden hep kısa boylu kızların ilgisini çekiyorum neden uzun boylu fiziği düzgün bir kızın ilgisini çekemiyorum sizce tipim mi yeterli değil bu aşama için yorumlayın bir lütfen

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• kızlarmı senın pesınden kosuyor ve sen hep onların arasından tercıhte bulunuyorsun kı? :)
    kendın ara +170 ustunu :) tercıhını onlardan yana kullan... kımseye kusur bulma :)

0|0
    0|0
    • Hayır yanlış anlaşılmasın flörtüme karşılık veren yani beni ilgi çekici bulan kız tipleri genelde kısa oluyor bundan bahsediyorum

• İşte o bonusu ben neden yaşayamıyorum onu takıyorum kafama yahu hiç bir uzun boylu kıza benimle flörtü düşünmüyor anlamıyorum

• eig ıcın tesekkurler

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

31
  • Haci bu is boy fizik degil sen dogru kisiyi bulsan bunu takinti bile yapmazsin bence

0|1
    0|0
    • Bana bunu deme emin ol boy fizik tip çok önemlli bunu itiraf etmekten hiç bir zaman çekinme hayatında doğru kişiyi elbet bir gün bulabilirim ama şu an üniversite hayatındayım ve nasıl desem benim yakınlaşmaya calıstıgım ve onunda bana karşı ilgili oldugunu gördügüm kız tiplerinden bahsediyorum sadece kaç tanesine denediysem uzun boyluların hiç birinden karşılık alamadım

• Acaba hedefleri daha mı yüksek çıtada tutuyor uzun boylu kızlar yani baya yakışıklı erkek mi arıyorlar mesela sen uzun boylu gibi duruyorsun kendinden örnek verecek olursan nasıl bir tip erkek isterdin?

• Ve bu arada çok açık sözlü olmanı rica ediyorum yorumlarken

• Kızların geneli 160 boyunda 165e şükret bence

0|0
    0|0
    • ama max 1.65 denk geliyor bunların arasında 1.55 olanı bile var e bende 1.70 üstü bir kızla cıkabilecek potansiyeli görüyorum ama neden olamadıgını bilemiyorum

• Belki sen oyle seviyosundur

0|0
    0|0
  • Ne varmış boyu kısa olan kızlarda

0|0
    0|0
    • Ahh keşke soruma soruyla cevap vermesende cevaplayabilsen ki o sorunun cevabını herkes biliyor

• Ben kendimi sevemiyorum boylede, itici geliyo cok uzunmus gibi hissediyorum. Bide arkadaslarimin hepsi benden kisa onlar gibi olmak istiyorum, sacmalama falan diyolar bana soleyince ama cidden oyle ya ne biliyim kiz dedigin 1.65 i gecmemeli gibi geliyo bana ben mi yaniliyorum

• Yanılıyorsun bence ya her neyse işte sonuc olarak uzun boylu kız her zaman avantajlıdır bende bu sizin yorumlarınızdan şanssızlığımı cıkardım sonuc olarak

Benzer Benceler

Yükleniyor...