Neden whatsappa girmiyor?

neredeyse sevgili olacağım çocukla aramızda atışmalar oldu neredeyse hiç whatsappa girmiyor gunaydın mesaji yazdı naps dedi mesaj attım messj gitmiş teli açık ama açmıyor whatsappı? neden sizce? kendini bana bağlamaya mı calısıyo? amacı ne? moralim çok bozuk 😭

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • bilmiyomki

0|0
    0|0
    • gecenlerdr erkel hakkında konustum bana trip attı dediki 5-6 gün takmazsam laf etme diye? sonraki günlerde gene espiri yaptım cocuk dalga mı geciyosun dedi kimlesin emre kim demisti gecen sarıl dedım güldü bende david e sarılırım dedim o da sinirlendi profilini benle sildi istemedigim seyleri yapıyosun dedi david e sarılırım dedi ondan beri girmiyo? neden? arada yazıyo ama

• Hamiledir bosver

0|0
    0|0
  • Sana değer vermiyor.

0|0
    0|0
    • gecenlerdr erkel hakkında konustum bana trip attı dediki 5-6 gün takmazsam laf etme diye? sonraki günlerde gene espiri yaptım cocuk dalga mı geciyosun dedi kimlesin emre kim demisti gecen sarıl dedım güldü bende david e sarılırım dedim o da sinirlendi profilini benle sildi istemedigim seyleri yapıyosun dedi david e sarılırım dedi ondan beri girmiyo? neden? arada yazıyo ama

• Aman umursama konuşmayı bırak.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...