Toplu taşıma araçlarında bakıştığınız karşı cinsten çok insan oluyor mu?

Toplu taşıma araçlarında bakıştığınız karşı cinsten çok insan oluyor mu ?

0|0
518

En İyi Erkek Görüşü

• oluyor hatta birgun kizin teki gozleriyle yidi beni bende dedim gidim tanisim gittim merhaba dedim kiz cevap vermedi sonra dedim demekki tersden kalkmis :Dartik otobuse binmiyom arabaya biniyom

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

517
  • Oluyor hem de cok. Ozellikle araba kullanirken ve avmlerde cok fazla bakisiyoruz kizlarla. Ama sunu merak ediyorum kizlar hoslandiklari icin mi bakiyorlar yoksa denk mi geliyor? Zaten bir kez veya kisa sureli bakinca bakisma olarak yorumlamiyorum eger ikinci kez ya da uzun bakarsa bakisma olarak yorumluyorum. İkincisi cok fazla oluyor.

1|0
    0|0
  • Gozumuzu haramdan koruduk simdiye kadar sukur. kazara gozgoze gelmislikler haric.

4|2
    0|0
  • Oluyor, taki şöför ayaga kalkıp, arkadaşlar şöyle sağlı sollu ilerleyelim diyene kadar :)

1|0
    0|0
  • bazen evet ama o gifteki gibi olmadığı kesin :D :D :D :D dfdfdf

1|0
    0|0
  • son 2 yıllık ilişkimin üstünden yaklaşık 2,3 yıl geçti ve ondan sonra hiç bir kız a açılmadım. ama araba kullanırken kaldırımda , yolda , köşede bekliyen kızlar fena kesiyor :)

1|0
    0|0
  • Toplu taşıma araçlarına binmen de ki amaç ne senin. topluca seyahatini yap. durağına gelince de in. Neden maksadını aşan şeylere eğilim gösteriyorsunuz arkadaş.

2|0
    0|0
  • İlk onca ona kimmiş diye bakarım sonra o da bana bakar. Sonra da tam göz göze geliriz ben hemen utanıp kafamı çeviririm. :D Olay aynen öyle oluyor

1|0
    0|0
  • Hiç olmadı diyemem ama dikkat bile etmiyorum genelde bebeklere bakarım :)))

1|0
    0|0
  • Görmezden gelirim gidip senden hoslaniyom diyemeyecegime gore bakmamak daha mantikli geliyo

1|0
    0|0
  • Bir kere aynı anda 5 kızla birden bakışmıştım :-D

1|0
    0|0
  • genelde hiç bakışmam

1|0
    0|0
  • Kimseye bakmam camdan dışarı bakarım

1|0
    0|0
  • Yoo...