Ya yardım Allah rızası için?

Sevdiğin çocuğu arayıp dikkatimi çektin dedim onun cevabı ise iki dünya bir araya gelse senle ben olamayız dsdi v hatta büyük konuşuyorum dedi tek kız sen tek erkek ben kalsam olmaz dedi neden dedim istemiyorum dedi napcam çok kötüyüm

0|0
1015

En İyi Erkek Görüşü

• Olmaz seni aşırı derecede itici buluyormuş. Sen hala naapmaya çalışıyorsun. Seni itici bulan birisine ısrar edersen daha çok tepki alırsın. Kişiliğini düşürme

0|0
    0|0
    • Dimi ama toplu mesaj gibi atsam nolur sence?

En İyi Kız Görüşü

• Anlamadım bundan önce aranızda ne tür olaylar geliştiği bulafları etti

0|0
    0|0
    • Hicbisi yapmadım sadece iki kez gizliden aramistim ondada kotu bisi demedim cesaretsizdim sorma kendimden aradım

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

914
  • Ego ile sorunların var. Önce bunu düzelt, çaresi orada gizli.

Kimse kimseyi zorla sevemez arkadaşlar, bunu empati yoluyla çok basit bir şekilde anlayabilirsiniz.

En sevdigim sözlerden : Aklı başkasında olanın bedeni benimle olsa ne fayda:

1|0
    0|0
  • Keşke bir kız da beni arayıp bunu deseydi. Gerçi bir keresinde telefon sapığı gibi arayıp bunu demişti ama gerçek olmayabilirdi de diye düşünüyorum. Kızlar beni sevmedi hiç :/

0|0
    0|0
  • çok aptalmış böyle bir kız reddedilir mi bu zamanda kaç tane kaldı cesur kız ayıp etmiş boşver o seni kaybetti. Sevgi kolay değil

0|0
    0|0
  • bırak gitsin ya bu kızlar neden bazen bu kadar gurursuz olabiliyor. seni istemiyenle senin ne işin var

0|0
    0|0
  • Yapacağın bişey yok istemiyorum demiş neler demiş daha ne yapcan unutmaya başla sen

0|0
    0|0
  • Son derece açık sözlü bir arkadaşmış. Bunun üzerine söylenecek bir söz yok zaten.

0|0
    0|0
  • Ulan insan istemez reddeder de karşısındakine hayvan muamelesi de yapmaz yani...

0|0
    0|0
  • Niye öyle dedi? Yanı yanlış bişey mi yaptın?

0|0
    0|0
  • Oooo baya büyük konuşmuş ne yaptıysan artık adama

0|0
    0|0
  • Bıktırdın mı çocuğu naptın

0|0
    0|0
  • Yedi sulaleni s*kse boyle koymaz

0|0
    0|0
  • kendine başka birini bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Yerlerdesin şu an
    Az kendine saygın olsun

0|0
    0|0
  • Oha neyin nefreti bu

0|0
    0|0
    • Bende anlamadım ki bisi yapmadım hiç yuzyuxe bile konuşmadık sadece iki kere gizliden aramıştım ben onu sonrada kendimden arayıp dedim bunu bana dedi :(

• Büyük konuşmuş kesin olur

0|0
    0|0
  • Atma bence ağır konuşmuş

0|0
    0|0
  • hadi ordan et.

0|0
    0|0
  • Çok yaşa o zaman diyeydin

0|0
    0|0
  • Istemiyosa niye zorluyn bitir

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanır :D

0|0
    0|0
  • unut gitsin

0|0
    0|0
  • Cok mu yakisikli. Kendini agir gostermrye calismis o yuzdrndir canim

0|0
    0|0
    • Evet yakışıklı ve o kadar erkek varken niye ben körmusunuz dedi

• Canim seninle alakali birşey değildir muhakkak kendini cool göstermek için yapmiştir.

• bir erkek bir kizi red ediyo? abi carpilir ya offf

0|0
    0|0
    • Askere gidiyo bide beddua etmiyorum

Benzer Benceler

Yükleniyor...