Arkadaşlar market çalışanı kıza ne demeliyim?

Arkadaşlar market çalışanı kız hoşuma gitti ismini yaka kartından aldım facebook ta buldum ve arkadaşlık istediği gönderip tanışmak istiyorum tanışma amaçlı ne söyleyerek nasıl etkiliyebilirim kilişe selam merhaba gibi konuşmak istemiyorum cevaplariniz için şimdiden teşekkürler

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle öyle şiir filan yok gözlerin yok bilmem nelerin yazma kesinlikle itici olursun. Abaza gibi gözükürsün. Selam yaz başla. Sonra cool bir şekilde normal konuş hoşlandığını çok belli edecek şeyler söyleme. Tanımaya çalış. Güzel bir yemeğe çıkar. Sonra ilgili ol. Yaz sor et. Sonra 3 görüşmeden sonra biz seninle olduk sanki güzel olduk filan de kız sana erir biter...

0|1
    0|0
    • İşte kesinlikle aradığım cevap buydu fakat selam yazdım genlde böyle yazıyorlar ya ben bana cevap atma şansımı artıracak bir kelime arıyorum dunuyorum aklıma birsey gelmiyor

• kızlar erkekler eşittir ikiside zekidir

• @Fransuva tamam arkadaş uzatma yorumlar bitti eleme heyecanına geçtik

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba sizi gördüm çok beğendim izniniz olursa arkadaş olmak isterim falan filan işte

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • kıza söyle seni gördüm beğeniyorum senden hoşlanıyorum ve seninle sevişmek istiyorum :D :D :D

0|0
    0|0
  • gardaş onlara çok kişi aşık oluyor bence unut

0|0
    0|0
    • Yok kardeş temiz yüzlü kapalı biriydi nasıl anlatayım bilemedim şiir gibiydi mesela

• önüne 5 lira bahşiş at

• Beni tanıdın mı kasiyer kız yaz

0|0
    0|0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...