Dul bayan kendine nasıl sahip çıkabilir dalga geçmeden lütfen?

Dul bir bayanım 24 yaşındayım
Bir türlü nefsime hakim olamıyorum hoşuma giden her erkeğin benim olmasını istiyorum cinsel yönden olmasa da o kişiyle en azından konuşmak istiyorum
Sanki sevgiye ilgiye ihtiyacım var da hiç doymuyorum
Cok içten ve sıcak kanliyim içim kıpır kıpır insanlara resmi davranamiyorum patronuma bile
Erkekleri bakışımla bile baştan çıkarabiliyorum sakin bir erkek bile bazen bana karsi ilgili olabiliyor
bazen kendimden bile korkuyorum ben bu durumdan rahatsizim
Gercekten yardıma ihtiyacım var napicagimi bilmiyorum

0|3
14100

En İyi Kız Görüşü

• Sana Şu an gereken tek sey kardesim kendini maneviyata yoneltmen.. namaz kil kuran oku ve Allaha duan et.. bence bu yolun sonu cok kotu diyim sana.. bir kere taviz verdin mi gerisi gelicek. ama Allaha sigin guven bak o zaman emin ol korunursun.. Soyle bir soz var;Allaha takva sahini olun ki O sizin goren gozunuz isiten kulaginiz tutan eliniz olsun...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sevgi ve ilgiye.. ihtiyacınız oldugu için sanıyorum ki bu durumu dizginlemeniz zor
    kendinize bir dost bir arkadaş bulun sizi oldugu gibi kabul eden birisi.
    biraz merhametli şefkatli olursa bu durumu aşarsınız

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1399
  • yapabilecek çokta birşey yok , sadece ruhunu dizginleştirmen gerekli, yaşın itibari ile karşılaştığın durum hormonların ve bu hazzın farkında oluşun bu duruma sürüklüyor, sadece fark artık eskisi gibi değilsin, bir nevi özgürlük fikrin ama bir yandan da insanların ne der dşünceleri seni bunu burada sormana neden olmuş, hayatın sana bu getiriklerini nasıl karşılarsın bilemeyz ama gerçekten bu durumdan rahatsızsan aşılabilir, bir kişiye bağlı kalmayı dene faydası olacaktır..

0|0
    0|0
  • Cinsel olarak ihtiyaç duyabilirsin belki evet ama bu ihtiyacını karşılayabilecek ürünler mevcut, sevgi ve ilgi ise en zor olan kısım bir açlık olduğundan her ilgi gösteren ya da gösteriyormuş gibi davranan insanlar ile pek yakınlık kurmanı tavsiye etmem bir zaman sonra zaten hayatına yeni bir insan ister istemez girecektir. 😊

0|0
    0|0
  • Anlaşılan kalbin çok boş;ihtiyacın olan cinsel çekimden bence çok daha fazlası!
    Ülkemizde de dul kadına olan bakış zaten herkesin malumu. TR şartlarında kadın olmak zorken belki de dul kadın olmak, çevresel faktörlerden ötürü çok çok zor.
    Sana bu noktada düşen görev;her zaman sükunetini, asaletini, hanımefendiliğini korumak ve her şeyden önemlisi sonraki ilişkilerinde seçici davranmak. Aksi taktirde, insanların gözünde hafifmeşrep hatun imajında kurtulamazsın.

0|0
    0|0
  • Seni gercekten seven biri olmamis sanirim zamaninda. ya da kucukken eksik kalan biseyleri simdi bikincaltin bu sekilde kapatiyor. Onun icin ilerde ah demeyecegin seyler yapmadan hayatini guzelce yasamalisin. Sevmek herkesin hakki. Ama yoldan ciktigimizda en yakinlarimiz bile bazen yanimizda olmayabilir. Kendine mesglaleler bul. Mesela esirgeme kurumunda anne sevgisineuhtac o kadar yavru var. Onlara ver o guzel bakislarini.

0|0
    0|0
  • Bu ilgisiz ve sevgisiz kalmandan kaynaklanan bir durum, kadın ruhu herzaman ilgi sevkat ve sevgin ister, ama bu sekilde davranman senin zararına olur, duygularını elinden geldigi kadar disa vurmaya çalış

0|0
    0|0
    • Hıc çekinmem ne düşünüyorsam söylerim açık sozluyum ama bu benimki farklı bişey

• Söylediklerinde haklısın kendimi biraz duzeltim gidim psikoloğa
      En iyisini uzmanı bilir

• Aynen...😌

• eee hayatını en gençlik yaşındasın hemen hemen bütün 20 yasın üstündeki kızlarda ve kadınlarda bunlar mevcuttur, tek çaren evlilik sadece ilişki düşünüyorsan çok tehlikeli hele birde türkiyede allah sabır versin.

0|0
    0|0
  • Bu yaşlarda istekli ve arzulu olman normal. Bu bir sorun degill..
    Asıl sorun maymun iştahlı olman.. Bu ilerlerse ileride çocuklarının yüzüne bir o*ospu olarak bakabilirsin..

0|0
    0|0
  • Belli başlı birşeyler yaşamışsan eğer cinsellik ve beraberlik adına ve bu bir nebzede olsa alışkanlık yaratmışsa sen de ki en ciddisi cinselliktir bu tarz konulara ilgi duyman gayet normal. Kaldı ki dul olmanla doğrudan alakası yok.. Daha 24 yaşındasın... Cinsel dürtülerin sosyal açıdan birşeyler yaşama isteğinin olması gayet normal.. Ama dul olmak bu konularda toplumsal olarak baskıya neden oluyor sadece..
    Sana tavsiyem ya tekrar evlenmen ya da karşıcins ile güvenebileceğin bir arkadaşlık kurman... :)

0|0
    0|0
    • Güvenmek o kadar kolay olmuyor ki

• Önerilerin için çok sağol ne kadar uygularim bilinmez ama iyi geldi

• Çok teşekkür ederim düşünmen yeter

• belkide dul kaldığın için tam sevgiye doyamamış olabilirsin ama bol bol dua edip kuran-ı kerim oku derim göreceksin için huzur dolacak
    inşallah normale dönersin

0|0
    0|0
  • Insan olarak sosyal varlıklarız. Konuşmak, sevmek, sevilmek, ilgi görmek isteriz. Sevgi ve ilgi konusunda açsın değil mi? Ailen yeterince ilgi göstermiyor?

0|0
    0|0
  • Bende dulum ama yapacak bisey yok bunlar normal şeyler.. benim dürtüleri m daha fena o yüzden spor yap enerjinin at sütünden yoksa benim gibi rahat olamazsın
    .

0|0
    0|0
  • bunda rahatsız olacak ne var ki cinselliği yaşamak senin en doğal hakkın. neden uzak tutmaya çalışıyorsun kendini anlamadım uzak durunca eline ne geçecek?

0|0
    0|0
  • Iş aile çevresinin dışında da arkadaşlıklar kurup duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarını o çevreden karşılamak seni daha iyi daha güvende hissettirir mi

0|0
    0|0
  • tek tasiyem sizi hakkeden değer veren üzmeyecek birini bulmaya bakın acele etmeyin iyi bir eleme yapın

0|0
    0|0
  • Sen bize gel 😈 Dost olalım yanlış anlama ama bir laf var tadını alınca doymazmış diye belki öyledir belki yalnız olmak istemiyorum dur terbiyesiz lik yaptıysam özürdilerim

0|0
    0|0
  • Senin sevgiye ve cinselliğe ihtiyacın var bu gayet doğal bisey insan tabiatında olan birşey yani önemli olan bunu hangi yoldan karsiladigin

0|0
    0|0
  • kendine sahip çıkacak birşeyi kalmamış zaten, bakire olsa neyse. dul olan neyini koruyacak merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Senin biraz pompaya ihtiyacın var. Yoksa niye milleti baştan çıkarsın birinin seni baştan çıkarması gerek.

0|0
    0|0
  • Oruç tutman lazım. Dini sohbetlere katıl ve hocalara sor bence..

0|1
    0|0
  • Bu geçiş sürecini mastürbasyonla idare et.
    İlerleyen dönemlerde ciddi bir ilişkin olur zaten..

0|1
    0|0
  • https://youtu.be/Z04Kzrf7fKU sana bir ben lazım

0|0
    0|0
  • Bu senin yapın yoksa dulluk ile alakası yok bende dulum ama olmasada olur derim

0|0
    0|0
    • Ama bu durumdan bu huyumdan nefret ediyorum

• herkes senin gibi kadinlara bayiliyor... insanlara enerji verirsin etraflarinda ol isterler senin sikayet ettigin seye bak

0|0
    0|0
  • Namaz kıl
    Oruç tut
    Seni kullanmalarına izin verme

0|0
    0|0
  • aklıma arabesk filmi geldi ;
    Müjde Ar köy kahvesine girip adres sorar
    Kahvedekiler ayağa kalkıp ; Yardım edelim yavrum :):):)

0|0
    0|0
  • Burada ki erkeklerin aradığı tipsin. Yardıma gelecek çok kişi olacaktir. Dikkat.

0|0
    0|0
  • Senin erkege ihtiyacın var, başka çözüm yok..
    Hepsine de saldırma adın çıkmasın, kendine uygun bir eş/sevgili/partner bul

0|0
    0|0
  • Seni acilen tekrar evlendirmemiz lazım.. Yoksa zinaya düşeceksin.

0|0
    0|0
  • Senin samimi davranışların onların kafalarındaki cinsel bir obje olmanı değiştirmez. Tatlı ve güzel sözlerin seni etkilemesine izin verme. Çekici ve güzel biri olabilirsin. Allah vergisi. Ama irade ve kaliteli bir insan olmak kişinin kendi iradesindendir. Ama buraya ne yazarsak yazalım sendeki bu davranışları değiştireceğini sanmıyorum. Bunu değiştirmenin tek yolu var oda o kişilerden bir darbe yemen ve kendini nasıl bir boşluğun içine attığını bir fark etmendir. Tabii o zamanki psikolojin bu durumu algılamaya izin verir mi bilemiyorum. Sadece yazık o taşıdığın bedene. heba olup gitmesine üzülürüm. Neyse güzel günler dilerim

0|0
    0|0
  • Azmissin ilgisizlik degil aşkı buldugunda her ikisinide aradan çıkarırsın ;)

0|0
    0|0
  • Madem işin sırrı dul olmanda ve bundan rahatsızsın yeniden evlen.

0|0
    0|0
  • senin gibisini arayıp bulamıyoruz ya saçmalama bu kadar olmaz:)

0|0
    0|0
  • Avcılar ve atakçılar otağına hoşgeldin lanet olası piilic -_-

0|0
    0|0
  • Dul olman sana bir özellik katmıyor.. Önce bu algini değiştir.

0|0
    0|0
  • Bu ne azgınlık arkadaş.
    merak etme altına almak isteyen çok çıkar seni

0|0
    0|0
  • Hmm anladm biraz kendine hakim olmasin mesal psikolojik yardim alabilirsin onerilerim olabilir

0|0
    0|0
  • Tadını cıkar bence. Erkekler senin gibi kadınlardan hoşlanir...

0|0
    0|0
  • Bu sekilde yasaman sadece canini acitir bir kiside sabit kalmaya bak

0|0
    0|0
  • gençsin elbette isteyeceksin çok normal dul olmak yamana engel olmamalı

0|0
    0|0
  • yardım edebileceğimiz bir şey yok bu işin çözümü yine sende

0|0
    0|0
  • evleneceksin güzelim sevebileceğin birini bul ve evlen

0|0
    0|0
  • Namaza başla.

0|0
    0|0
  • çok basit yapacakların aslında

0|0
    0|0
    • Ne gibi şeyler mesela

• Yine de teşekkür ederim

• çok kapsamlı bir sorun değil bence konuşarak da çözebilirsin yanlış anlama özelden yazmanı bu yüzden istedim tedavlik bir durum yok

• Senin sadece ilgiye ve begenilmeye ihtiyacin var

0|1
    0|0
  • Sen bu kafayla 1 2 yili geçmez dagilirsin. :D

0|1
    0|0
  • Seni seven birisine ihtiyacın var

0|1
    0|0
  • evlen hacı yenge

0|0
    0|0
  • Kolayı var, sevdiğin biriyle evlenmen.

0|0
    0|0
  • Tekrar evlen

0|0
    0|0
  • Dul olmakla ilgisi yok insan kendini bilecek

0|0
    0|0
    • dul diye başlamak görüş sayısını arttıracak hep bundan işte... kişilik azaldımı kadınlar dişiliğini kullanır...

Daha Fazla
62

Benzer Benceler

Yükleniyor...