Kızlar bu sorum size ;) eskiden asker olsun, polis olsun sorun yok hemen evlenilir denirdi?

Şimdi ise aynı şekilde mi düşünülüyor? Yoksa bu üniformalar artık sadece fantezi amaçlı mı kullanılıyor?Kızlar bu sorum size ;) eskiden asker olsun,polis olsun sorun yok hemen evlenilir denirdi?

Kızlar bu sorum size ;) eskiden asker olsun, polis olsun sorun yok hemen evlenilir denirdi?

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• çekici diye şimdi pek evlilik düşünen zannetmiyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • sevdikten sonra mesleği farketmez ama güvenlik görevlisi olmasını tabiki istemem hergün şehit veriyoruz aklım eşimde kalır yapmamam ben

0|0
    0|0
    • Doğru dedin ama ya seversen? Ne yapacaksın? Belki sende birgün şehit olursun o yüzden bu ilişki devam edemez mi diyeceksin?

• Bu bendeki aşk olmasa neyleyim ben mesleği?

0|0
    0|0
    • Ne aşkı onu sorgulamak lazım?

• Çook öncelerden aile bulurdu kız evlenmek zorunda kalırdı. Daha sonra bu kırıldı ve kızlar bulurdu ailelerini ikna etmeye çalışırdı. Daha sonra hayat şartlarından dolayı ister istemez aileler ve kızları bir olmak zorunda kalıyordu ve hem sevgi hemde gelecek kaygısıyla mantıklı kararlar veriliyordu. Ki bence en güzel ve doğru zmanları o zamanlardı. Ayrıca şunuda demek istiyorum eskiden aileler meseleğe önem verirlerdi fakat özellikle mesleği asker olanlara kız vermekte gurur, onur duyulan bir durumdu. Şu anda ise bu çok kırıldı ve neredeyse tam tersi olmaya başladı maalesef.

• Kırıldı ama evlilik için aşk şart ve meslek önemsiz. Tabiki gurur duyarsın orası ayrı ama aşk olsun yeterli:)

• Istanbuldaki polislere saygi duymuyorum

0|0
    0|0
    • Saygı ile ilgili soru sormadım, ayrıca saygı duymak zorunda da değilsin karar senin. Sorum başka ;)

• Biliyorum sorunun bu olmadığını ben görüşümü bildirdim sadece

Benzer Benceler

Yükleniyor...