Cesaretimi toplamama yardım eder misiniz lütfen?

bugun benden hoslanmadigina emin oldugum insana herseyi anlatacagim
Güncellemeler:
inceldigi yerden kopsun demeyi tercih ettim ben onyun ağzından çıkacak olan her kelimeyi bilirken bana söylediklerini ezbere bilirken o ise insanların içinde beni rencide edebiliyor bana değer vermiyor insan yerine koymuyor seni aglatirim diyebiliyor ve genelde de beni aglatiyor bugün ondan hoslandigimi ama artık onun bende bittiğini söylemek istiyorum

0|0
610

En İyi Kız Görüşü

• Artık bittiyse söylemene gerek yok bence. Sen de eziyet et ona. Kötü davran. Ya da bırak konuşma bile. Çünkü söylersen seni her gördüğünde benden 'hoşlanan kız' olarak görecek seni. Artık bitti desen bile ona böyle düşünecek. Onun yerine kötü davran umursuyorsa gelir neyin var diye bile sorar belki.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• aynanın karsısına geç ve deki seviyorum lan aynen böyle aptalca ama işe yarayan ve komik ortamı yumusatıcı bir sistem :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

59
  • Just Do It! Sen daha iyilerine layıksın. Eğer kafanda bitirdiysen zaten o ilişki çoktan bitmiş zaten.

0|0
    0|0
  • Bence hata yaparsin senden hoslanmadigina emin oldugun birine acilmak iyi bisey degil senin duygularini istismar edebilir yakin gorunerek nasil bir bilmem ama ihtimali var bence icinde bitir bu isi

0|0
    0|0
  • Neden? O senden hoşlanmıyorsa bunu değiştirmek zor olur anca rezil olursun

0|0
    0|0
  • Herkez üzerine düşen cesareti göstermeli bence böylece kimse kimsenin ardından bilenmezliğe girmememiş olur açık sözlülük güzeldir topla cesaretini

0|0
    0|0
  • Hayır gerek yok bence.
    Demiştim ya sana istemiyorsa boşver.
    Daha fazla küçük düşürmeye çabalar.
    Canını yakar...

0|0
    0|0
  • Ben senden hoslaniyorum de sen ne dusunurswn duşun de.

0|0
    0|0
  • Öyle bir hata yapma bak ben bu olayı yaşadım ve sonuç iyi değildi

0|0
    0|0
  • Gerçekten mi parelel yapıyı gizli belgeleri herşeyimi aciklican.. dur gazetecilere haber verelim

0|0
    0|0
  • Kendine eziyet etmek istiyorsan durma.

0|0
    0|0
  • Hiç söyleme bence
    Umursama artık onu

0|0
    0|0
  • Böyle bir şans var mutlu ol her şey güzel olacak

0|0
    0|0
  • Reddedilirsen ben buradayım :)

0|0
    0|0