Amacı ne? neden girmiyor?

neredeyse sevgili olacağım çocukla geçenlerde atıştık gibi olduk erkekler hakkında konuşmuştum o da 5-6 gün takmazsam laf etme demişti sonra bana karşı trip atmaya başladı ve bikaç gündür whatsappa arada giriyo mesela uzun süre girmiyo geldim diyeceğine gülme işareti atıyor ve dün bana sarıl dedim gene güldü bende tamam o zaman david e sarılcam dedim bana hadi ordan git diyip benle olan profilini değiştirdi? sonra dediki sevmediğim şeylei yapıyosun dedi david e sarılırım falan dedi? dün konuştuk bana dediki hayret günaydın yazmazdın dedi son mesajı sen attın ya atmazdın dedi bana? neyin kafası? dün bir dk isim var dedi girdi gülücük attı sonra çıktı?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Başkasını seviyor işte. Anlamayacak ne var bunda. Başkasıyla evlenecek çocukları olacak haftasonları pikniğe gidecekler çok mutlu olacaklar. Alıştır kendini.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Davide sarıl sen fjfkdlrlwlrşd

0|0
    0|0
    • ya sana soru sordum 😂😂 amacı ne ne yapmaya calısıyo

• Ne bilim ben

• gecenlerde cevrimiciydi odev yapcam dedi sonra tamam ozel arkadasınla konus dedim o da dediki ne arkadası hayal mi kuruyosun dedi sonra tamam konus dedim o da dediki nasıl anladıysan oyle bil dedi?

• aferin çocuğa kızlara fazla yüz vermemek lazım. :D

0|0
    0|0
    • ya sana soru sordum 😂😂 amacı ne ne yapmaya calısıyo

• neyimi kıskanıyo?

• ne bilim hoşuna gidiyosun demek ki.

Yükleniyor...