NE YAPMALIYIM ARKADASLAR OFF?

Merhaba arkadaslar.
Bir iş için avukatlık bürosuna gitmistim ve oradaki avukat beye resmen ilk göruste asik oldum. Uzun zaman sonra kalbim ilk kez boyle carpti. Bana kacamak bakislarla bakiyordu. Benimle goz goze geldigi zaman hemen gozlerini cekiyordu. Kisisel sorular yoneltti is okul yas memleket gibi. Sonra eleman alimi olacak bizimle calisabilirsin dedi bir kac ay sonrasi icin. Bende kartini aldim. Kendisiyle isim bitince onu birdaha goremedim sadece iki kerecik gormustum zaten. Elimde sadece numarasi var. Ve bir hafta sonra numarasini telime kaydettim ve whatsaptan kendisine bakarken yanlislikla aradim onu. Hemen geri donus yapti. Ben cok utanmistim. Direkt ozur diledim. Sonra kim oldugumu soyledim. Sorun degil nasilsin falan dedi kapadik sonra. Evli olabilir diye dusundum parmaginda yuzuk gormesemde. Sosyal hesaplarina baktim bayagi, bekar gibi gozukuyor. Ben onunla muhabbetimi ilerletmek ve olursa sevgili bile olmak istiyorum. Sizce ne yapmaliyim lutfen bana yol gosterin arkadaslar. :(

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Verdiği sinyaller, hoşlantı sinyalleri gibi ama, neden seni cesaretlendirmeyip aranızdaki iletişimi ilerletmedi onu anlamadım, hani 18/19 yaşında bir genç olsaydı, derdimki biraz genç olduğu için bir bayanla nasıl iletişim kurulur konusunda biraz acemi, ama sen olgun bir avukattan bahsediyorsun, neyse bence biraz daha bekle, eyer ondan herhangi bir iletişim sinyali gelmezse, iş başa düşer, bir iletişim bahanesi bulup onu cesaretlendirmeyi deniyebilirsin.

0|0
    0|0
    • Hoşlandığını fazlasıyla hissettim. Ve eline numaramda ulaştı sayemde :) Şimdi ondan adım bekliyorum umarım o adım gelir :) çok güzel yorumlamissin alay etmeden cok sagol :)

• Evli olcak ebli yazmisim yanlislikla :)

• Sorun deyil:)

En İyi Kız Görüşü

• Seviyorsan ara konuş ve bence oda o durumdan memnun

0|0
    0|0
    • Burnunu kaldirmak istemiyorum. Bu yuzden bunu yapamam.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • Başın belaya girerse kefaletini ödeyip seni lanet olası federayların elinden kurtara bilir

0|1
    0|0
  • Ara ara seviyorum de sonra kulkanip atsin :)) davul bile dengi dengine adam avukat burosu sen hayirdir

0|0
    0|0
    • Ben o kadar salak değilim adami arayip seviyorum diyeyim. Ayrica bende üniversite öğrencisiyim boş insan değilim yani. Ne kadar basir bir düşünce tarzin var senin. Bu devirde herkes herşey olabiliyor ama kimse insan olamiyor. Oda bende fullenmiş durumda canisi..

• Ben her ortama ayak uydururum onda sıkıntım yok ;)

• Kac kere ortama girdin desem kova ortami diyecek kizssin dedigine bak :))

• yanında çalışman lazım

0|0
    0|0
    • Bana iş teklifinde bulundu ve kartinida verdi zaten ama biraz zaman lazim bazi saglik sorunlarim var

• anladım iyileşince ara o zaman

• Mantığınla hareket sis

0|0
    0|0
    • Mantığım bu noktada durdu işte napabilirim mantıksal olarak :( Ve onu taniyan birisi bana evli diyede yalan soyledi. Oda ayri mesele. Taniyor dedigim kiside siradan musterisi..

Benzer Benceler

Yükleniyor...