Bilmiyorum zamana bırakıcaz dedi ne demek istedi arkadaşlar?

Yaklaşık 1 haftadır konuştuğum bir kız var. İşte tanışmak tanımak istediğimi söyledim baya konustuk sevdiğimi biliyor neyse daha sonra beni sevme sana layık değilim üzülmeni istemem filan cart curt konuştu. Daha sonra ben hiç oluru yok mu ışık var mı filan sordum o da dedi ki sana öncedende dedim bilmiyorum zamana bırakıcaz şu an birşey hissetmiyorum dedi. Peki bana karşı birşeyler hissetmesi için ne yapabilirim? Cevap veren herkese minnettarlarımı sunarım, iyi günler.
Güncellemeler:
Bakar mısınız lütfen?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Bu kiz hissetmez kolay kolay benden soylemesi. Seni yedekte bekletiyor gibime geldi. Olacagindan degil yoksa. Onunda kim bilir kafasi nerdeee kimdeeee.

0|0
    0|0
    • yok yedekte bekletmiyor. Kolay kolay aşık olan biriside değil tek 1 tane sevgilisi olmus aynı benim gibi daha 4 5 gündür konusuyoruz şu an arkadaş olarak görüyorum zamana bırakıcaz demesi normal değil mi?

• Aşk zamanla olmaz bence.. Aşka dair bir his en başında azda olsa oluşur kişide.. Sana arkadaş gözüyle bakarsa öyle gider gibi.. Ama umarim gonlune gore olur

En İyi Erkek Görüşü

• Kardsm bnde birinden hoslaniyorumda bir turlu tanisamadim sen nasıl tanistin ya

0|0
    0|0
    • kanka utanma utanan erkekleri sevmezler

• Konuş konuşursan eig vercem

• E ig sknti degl knka ya yarin acaba birini mi gonderym? Yani smdi kendim gidip konussam ve bana yok dese felan cok cok canim sklr uzulurm

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • umursamaman lazım ;)

0|0
    0|0
    • başka :)) umarsamazsam etkilenir mi?

• Ben sana derim ki kendini hiç yorma 👍

0|0
    0|0
Yükleniyor...