Bir erkeğin güvenini nasıl kazanırsın?

Yeni tanıştığım bir çocuk var ve fazla nötr bir çocuk onun duvarlarını birazcıkda olasa yıkmak istiyorum bunun içinde ilk güvenini kazanmak istiyorum nasıl kazanırım onun güvenini

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• Bu huyunuza ve davranış biçiminize göre değişir.
    Şımarık olmamaya, fazlaca rahat davranmamaya özen gösterin derim.
    Çünkü bu yeni bir ilişki.
    Ve o erkek ciddi bir ilişki adamı ise davranışlarınızı özenle gözden geçirecek ve denetleyecektir...

0|0
    0|0
    • O zaman şimdiden fazla şımarık davrandım bile... umarım kötü bir izlenim yapmamıştırım

• Kötü bir izlenim bıraktı iseniz de o erkek bunu resmen belli edecektir size merak etmeyin :)
      Şimdiden aksi ve can sıkıcı şeyler düşünmemenizi de önermek isterim...

• Nasıl belli eder kötü izlenim bıraktığımı

En İyi Kız Görüşü

• Güven kazanmak bir davranışla olabileceği gibi, zamanla da olur. Öyle bir şey olmalı ki, içinden ona asla ihanet etmeyeceğini bilmeli o şeyin ne olduğunu bulmakta sana kalmış

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

08
  • güven kazanmak değilde güvenle bakılmak güven duyulmak diyelim , Çünkü kazanmak kelimesi absürd geliyor bu arada karakterin neyse öyle ol güven duyulacak biri olup olmayacağın o zaman ortaya çıkar kardeş

0|0
    0|0
  • çok soru sorma yeter

0|0
    0|0
  • faz olman lazım ona o zaman :)

0|0
    0|0
  • güzel kardeşim güzel kardeşim güzel kardeşim :P

0|0
    0|0
  • Önce bir kendine bagla

0|0
    0|0
    • Daha önce kimse ile yakın arkadaş olmayı düşünmedim nasıl birini kendime bağlıyabilirim peki?

• fazla nötr derken

0|0
    0|0
  • sewn niye kazanıyon

0|0
    0|0
    • Senin gibiler yüzünden anasını satim herseyi erkek yapıyor ya zaten sonrada kezban diyonuz bir yeri kalkık diyonuz havalı diyonuz tabi senin gibiler oldukça onlar hiç inmezler o gökden ;)

• Kazanamaz benmkını birkere kaybettimi

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...