Hislerini belli eden erkek kaçar mı?

Arkadaşlar hoşlandığım çocuk ondan hoşlandığımı biliyo uzun zamandır arkadaşının " o da bişi hissediyo olabilir" diyip gülmesiyle kafam karışık. ve bunu bildiğimden beri benden kaçıyo gibi sizce neden?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Tarif edilemiyen bir davranış bu , belki kuşkulara girmiş olabilir, mesela gidip onunla konuşsam, ya yanlış benden soğuyacağı birşey söylesem? diye o adımı atmaktan çekinir.

İkinci ihtimal, ister bay olsun istersede bayan, senden hoşlandığını bildiğin birisini gördüğün anda, ondan hoşlansan bile, otomatikmen ona mesafeli, davranmaya başlarsın, ben kaçıyım o beni kovalasın hissi giriyor insanın içine, hoşuna gidiyor kaçıp, kovalanmak, nedensede kıymetide birazçık düşüyor gözünde.

0|0
    0|0
    • aynen, o benim hislerimi öğrendiğnde ben ister istemez kaçmaya başladım onun olduğu yerlerden direkt uzaklaştım o da aksine hep bulunduğum yerlerde oldu, hissediyodum yani merak ediyodu beni. şimdi böyle olunca her gün benim olduğum yere inerken inmedi bugün. diğer hafta belli eder sanırım her şeyi😔

• o kaçıyo ben kovalıyorum, ben kaçıyorum o kovalıyo değişil bişi 😬

• Haha:) neyaparsın, insanın geninde var:)

En İyi Kız Görüşü

• Utaniyordur
    Hoslanmiyordur

0|0
    0|0
    • buny bilmediğimde gayet açık bir şekilde ilgileniyodu benle ne kadar konuşmasak da

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • niye kaçsınn yaa

0|0
    0|0
  • Ben kaçarım şahsen.

0|0
    0|0
  • gaymısın birader :D

0|0
    0|0