:Neden erkeklerimiz bu kadar kızlara düşkünü iken kızlarımız bu konuda uğraşmaz ? Kızların ağır başlılığından mı?

Bana göre erkeklerimiz abazan değil evde kalmamak için iyi bir kız bulmaya çalışıyor. Kızlarımız ise hiç olmazsa eve görücü gelir evlenirim düşüncesinde olduğu için fazla umursamıyor. Sonradan erkek evde kalmıyor kız kalıyor oda acı genelde öyle oluyor :) teorim bu sizce düşünceleriniz nedir?

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yazık ki bu Türk erkeğinin abazalığından kaynaklanıyor, bir kız gördülermi sanki hayatlarında ilk defa bir kız görüyorlar mış gibi yılışıp asılmaya başlıyorlar.

Avrupada bu durum tam tersi bile olabiliyor, kızları rahatlıkla gelip senle flört edebiliyor, çünki kızlara hiç ineğe bakar gibi bakmıyorlar, taciz etmiyorlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kızın öyle bir arayış içinde olması uygun değildir elbette olması gerekende odur dediğiniz gibi nasip bu işler sallamaya harama bulaşmaya gelmiyor 😉

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

31
  • Sessiz, sakin bir karaktere sahibim. Arkadaşlarımın yanında eğlenceli, komik bir kişiliğe bürünüyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse ilk adımı karşı taraftan beklerim. Bunun nedeni de flört gibi ilişkilerde utangaç bir yapıya sahip olmam.. 😊

0|1
    0|0
  • Senin pesinde gunde 50 kisi dolas sa sen birinin pesinden kosarmisin?

0|0
    0|0
  • Erkek olarak mi kiz olarak mi soruyosun? 😀

0|0
    0|0
  • Ben katılmıyorum çünkü kızların çoğu görücü gelir amaan diye sallamıyor diye bir olay yok, kızlar hissetmekten yana yani çoğu öyle. Sevmekten yana. Erkekler de kızlara düşkün değil derken peşlerinden koşmuyoruz veya birini elde etmek için kıçımızı yırtmıyoruz çünkü biz böyle gördük yani en azından ben böyle gördüm kadın her zaman bir adım geride durmalıdır bana göre ilk adım erkekten gelmediği sürece adım atmamalıdır. Benim düşüncem bu

0|0
    0|0
    • Kusura bakma da o senin içinin fesatlığı.

• Tabi tabi öyledir kesin kızların işte sorunu kendilerine itiraf bile edemiyorlar by.

Yükleniyor...