Sürekli sevgili değiştiren tipsiz arkadaşlarım var yakışıklı olmama rağmen ben neden beceremiyorum bu işleri?

Kendime çok kızıyorum bazen ulan git kendini en yüksek binanin tepesinden at diyorum tipsiz diye tabir edilebilecek ne kadar arkadaşim varsa yanlarında sevgilisi hatta birden fazla sevgilisi olanı var sırf bu utangacligim çekingen ve kendi halinde oluşum ve saçma sapan bir özgüven eksikliği nedeniyle kız arkadaş edinemiyorum nasıl kurtulurum bu berbat hastalıktan yaş 24 bu arada bu saatten sonra zor ama yinede bir ümit var mi sizce?

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

15
  • Aynıyız bilader yakışıklı aman uzak dur diyorlar içlerinden kesin sevgilsii var bunun diyorlarmış kendi arkadaşların bile bir sürü sevgilisi var yok diyor die düşünür bunları ben yaşadım biliyom tavsiyem şu bir tşört bastır yazı yazdır üstüne ilişkisi yok yanlız die bide üzgün işareti bak noluyo 😉

0|0
    0|0
  • Baskan yakısıklı sınıfına girdiğimiz için yapamıyoruz ya harbiden vücut falan yaptım hani kız arkadasım yok ya hiç bir kızla kesisemiyorum bile cesaret edip gelemediklerini duydum arkadaşları tarafından..

0|0
    0|0
  • Şöyle bir mevzu var istediğin kadar yakışıklı ol ilk adımı sen atmak zorundasın Türkiye de kuraldır bu :D burada ki kızlar bile aşkından geberse gene adım atmaz lanet olasıca bir egoları var.

0|0
    0|0
    • Ben bir kere sorabiliyorum olmaz deyince ikinciye sormuyorum belkide ondan kaybediyorum kimseye suç atmiyorum benim kanımda capkinlik yok beceremiyorum bu işleri olmuyor bir türlü

• Doğru olanı o zaten ısrar etsen sapık derler bu sefer, boşver kimsenin egosunu şişirmek zorunda değilsin knk.

• aynen moruk oluyo bazen takma kafaya boşver.

0|0
    0|0
  • Resim at yakışıklı mısın değil misn bakalım ☺

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...