BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Sizce benden hoşlanıyorlar mı? Yardımcı olur musunuz?

Dün hiç gitmediğim bir kuaföre gittim. Benim saçıma fön çekilirken yan tarafta başka birinin saçını yapan çocuk sürekli bana bakıyordu. Bir kere aynadan bakarken göz göze geldik ama eminim ki onun dışında sürekli bana bakıyordu. Ben tam kalkmak üzereyken sağ elindeki saç fırçasını tezgaha koyup fön makinesini sol elinden sağ eline geçirdi. Sizce bir şey mi anlatmaya çalışmış? :(

Akşam spor salonunda da antrenörlerden biri çalışırken yanıma gelip "Çok zorlanmıyorsan eğer birazcık daha ağırlık arttırabilirsin" dedi. Sizce ne demek istemiş olabilir? Ama onu söylerken sağ eli belindeydi ve sol eliyle de çalıştığım makinadan tutuyordu. Baş parmağı da havadaydı. Off aklım çok karıştı, çok mutsuzum :(
Güncellemeler:
Güncel..
Mavililerden hiç ses çıkmıyor nedense..

0|1
02

En İyi Erkek Görüşü

• Sen anladığım kadarıyla vücut diline takıntılı birisin hahaha. Hepsi de seni arzulamış diyeyim ve konuyu bitireyim sende rahatla bende ohhhhh.
    Oyy şiştim vallahi okurken. Bu arada kuaförlere pek güvenme çoğu çok çapkındır. Benden demesi...

0|1
    0|0
    • Yorum yaptigin kisi erkek bilmiyorsan soyleyim dedim

• Osuruktan nem kapıyor derler ya, aynen o hava. Saçma saçma şeylere takıp, garip garip şeyleri düşünüyorlar. Ve yani söylüyorsun sordukları şeyde bir şey olmadığını, bu seferde kırılıyorlar... :D

• O konuda yüzde yüz haklısın. Hem soru sorarlar hemde cevabını beğenmeyince karakterine göre artık Ellah ne verdiyse giydirirler. Var böyle çeşitlerde napcaksın işte.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

01
  • Sende mi sorun var yoksa onlarda mı bir sorun var anlayamadim

0|1
    0|0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...