Kızlar, Erkek arkdaşınız evde tayr giyse bu sizin için sorun olurmu?

Erkek olmama rağmen evde pilates yaparken tayt giyorum ve bazen evden cikmaycaksam tüm gunu evde o taytla geciriyorum kizlar eger erkkek arkdasiniz tayt giyse benim gibi evde sorun yaparmisiniz taytla yaninizda dursa bir sey dermisiniz tepkiniz ne olur

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Ya bian troll sandim ama gercekten sormus :D cok igrenc tabiki soguyabilirim

0|0
    0|0
    • Eger sende tayt giymiyorsan ve tayt giyen kizlara ayni seyi soyluyorsan sorun değil ama demiyorsan ayrimclik yapiyorsublnki tayt ilk erkek kiyafeti olarak cikmistir

• Benim sevip sevmemem seni baglamaz :/ ozgursun bu konuda istedigini giy arkadasim :D

• Saol :) ama erkeklerden cok cekiniyorum birkez salondan cikip eve gideyim dedim ama ellendim :) malsef istedigimimgiyemiyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben bişey demem.

0|0
    0|0
    • Yani karismam ne giyerse giysinmindiyorsun :) peki ya ogun sende tayt giydiysen 2 nizde taytli dolasirizmi diyorusn :)

• Bide bana kombin yaparmisin sana zahmet siyah ince penye taytim var üstüne ne giyilir ne renk birde patik corap giyimmi yokaa corapsizmi olsun

• Valla kombinden hiç anlamam ya :/

• igrenc

0|0
    0|0
    • Kizlar giyerkende ayni tepkiyi veriyormusun?

• ben kelimeleri yerine göre kullanmayı çok iyi bilirim eğitimimden bu belllidir sanırım master mezunuyum... siz kızlar erkeklerin herşeyini alıp giyiyorsunuz ama hepsi güzel oluyor sanıyorsunuz ancak biz bir tayt giydikmi herşey ayağa kalkıyor şu üstünüzdekinlere bir bakın gömlekler erkek gömleği kapşunlularda öyle pantolon desen bundan 15 sene önce kızlara pantolon okadar azdıki hele şimdi birde klasik ayakkabıları çaldınız bizden asıl o iğrenç o kendinize bakın siz... erkek için üretilmiş taytıda çok görmeyin artık

• ulkemizde egitim seviyesinin yuksekligi bir insanin cahil olmadigi anlamina gelmiyo maalesef, kaldi ki yoruma acik degilsin bu senin sıg oldugunu gosterir. madem kotu denmesini kaldiramiyosun sormayacaksin arkadasim, bir de sizin gibiler cikti basimiza saka misin allasen ya?

• Tayt ne ya iğrenç göz zevkimi bozar karışırım

0|0
    0|0
    • Kizlar giyerkende ayni tepkiyi veriyorsan sorun değil ama eger vermiyorsan sorun ayrimcilik yapiyorsun

• Keyfiniz bilir yaa giyin aman

• Aman saol siz eekek ayakabisi giyorsunuz ama

Benzer Benceler

Yükleniyor...