Arkadaslar romanyadn gelmenin baska bir yolu varmi?

Iyi geceler arkadaslr benim bir sorum olck 1aydr romanyadan bir kızla gorusyorum ve bna turkyeye yanina gelmek istdgni soyldi ailesi istemedgi birine veriyomus kacicm beni kabul edrmisn ddi evet ddm sbh cikcm evdn pasaportm var arkadasmdan 200euro borc istdm yarn alcm biletmi ddi sbh havaalina geldgni söyldi aradi biletmi aldm kontroldn gecicem smd ararm yne ddi ve 5. 10dk gecti aradi sorun var ben anlamadm pek ddi ve havaalindan bir göreuliye verdi tlfnu knustk turkyede kalacgi adresi istdiler verdm ve yurtdisna ciktgi icin hesabnda 600euro kdar para olmasi gerekyomus böyle bsy varmi? Arkadaslar tbi gelemdi bilet yandi söylemesne göre sitemler bsladi eve dönemem ddi tlfnla knustk agladi. Snra pansiyona gtmis 2gundur orda kaliyomus kaldm disarda neyapcm bn dyo arkadasiyla gorusmus ailesi ariyomus. Boyle seyler duyuyoruz goruyruz ama gercekse nelere sebep oldum dye dusunyorum üzúlüyorum. Yalvariyo benim kimsem kalmadi ne olur sirtini dönme bna dyo 2gundur kafam cok karisik ya dogruysa dye dusunyorum. Yanilmakdanda korkuyrum neyapmam lazm arkadaslar baska sekilde gelme sansi varmi? Sansimi denesem bu üzüntudn kurtlsam :( ?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Bu yöntem romanyali moldovali bulgar kadinlarin en sık kullandigi dolandiricilik yontemidir. Buraya gelemez diyelim ki geldi gelse bile yurda kacak yollarla birini alip yardim yataklik etmek 3 yil ila 8 yil hapis cezasi gerektirir. O da eninde sonunda yakalanir ne kadar saklayabikirsin kacagi? Kendini de yakarsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gardaş para falan gönderme para gider o gelmez müge anlı ya hiç bakmıyormusun?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Varr brro

0|0
    0|0
  • Kandiriyo seni sakin inanma para icin yapiyo

0|0
    0|0

Benzer Benceler