Dalgamı geçti benimle?

Hoşlandığım bir çocuk vardı bir öyle bir böyle yani hoşlanıyomu hoşlanıyomu anlıyamıyodum ve bugün onu okul çıkışı yani zil çaldıktan yarım saat sonra okuldan bir kızla çıkarken gördüm bide geçen sene bu zamanlar görmüştüm yani toplam iki defa. Ve görmeden önce ortak bir dersimiz vardı yılışıktı baya karşıma geçip havalı havalı hareketler falan.
Ben sevgilisiydi diye düşündüm yani o kız olduğu için bana bir adım atmadı sanırım oysaki neredeyse emindim bekliyodum yani. Bide arkadaşları falan biliyolar beni ama ne bildikleri hakkında hiç bir fikrim yok. Peki böyle bir durumda benimle dalgamı geçmiş oluyo sizce?

Ciddi yorum yapacak olan varsa yapsin yoksa anlamsız yorumlara gerek yok. Teşekkürler.

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Ne yapti da umut bağladin ve dalga gectigini saniyorsun bende lise veya unv yillarimda 2-3kere yanyana geldigim kisiler oldu yani sevgilimi olunuo yanyana gelince tabiki hayir senin dalga gectigi dusuncen nerden olustu. bu arada gelip seninle ciddi ciddi konusmadiktan sonra bence cokta kafaya takma bu kisiligi kacan kovalanir

2|0
    0|0
    • Ya haklısın ama hoslanmistim baya belli etmişti uzun konular ama bir anda bırakıyodu hanı zil çalınca çıkmış olsalar öyle düşünmezdim ama yarım saat sonra birlikte çıktılar sınıfında değil kız tanımıyorum zaten kızı

• Arkadaslari bsver arkadaslara bakarsan onlar olmayacak asklari da ask yaparlar. aşk gazla calismaz. hee o arkadaslarin gaziyla bseylere kalkisirsan da biyerde patlar birseyler. duygular gozyaslari vs

• Neyse ya bırakıyorum zaten yüzüne bakmam bidaha

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Dalga degil belki ama ayran gonulluluk sevgilisi var ise ve sana bakiosa umit veriosa gtluk yapmis olur.. Ztn acilmamis olmasida belli ediyo

1|0
    0|0
    • Sevgilisi olduğunu başka nasıl anlayabilirdim?

• Sosyal hesaplarindan bakmiomusun? ya da ortak bir arkdsina sor

• Boşuna yaşıyorsun poponu kaşıyorsun

0|0
    0|0
    • Salaksin seviyesizsin beynin kadar konuşuyosunuz

• Yürümek ne kelime koşuyorum

• Come on baby

Benzer Benceler

Yükleniyor...