Kızlar, Hiç tanımadığınız birisiyle hiç gereği yokken buluşur musunuz?

Ben sizin hiç tanımadığınız, kendisine bile yabancı hisseden, hayatına kimse girmemiş, kendiside kimsenin hayatına girmemiş, çeşitli karmaşıklıklara ve formalitelere ihtiyaç duymayan, aslında o formalitelerde asla başarılı olamadığı için böyle düşünen, kendisini ait hissedeceği biryer ve kişisi olmayan ve bunun özlemini çeken, hayallerinin içinde bile sıradan olan adamım. Hiç tanımadığınız ben ile hiç gereği yokken buluşmaya cesaret edecek -yamyam değilim- birisi var mı?

0|0
2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Soruyla alakami kesip cevap vercekler ile ilgili dusuncemi nacizane soylemek isterim ki neden bugune kadar bu konuda basarisizlik diye adlandiriyorum bir gecmisi olan adam veya sahisla bulusmak istesinler

0|0
    0|0
    • Beklediğim cevabı vermişsiniz tebrikler :) Ben kendimden kaynaklı problemlerden dolayı başarısız olmadım aslında. Sadece dürüst olduğum için başarısız oldum. Ben standart bir insanım, hiçbir zaman zengin olmak, çok güzel kız arkadaşlara sahip olmak, dört yanı kaslı olmak istemedim. Çünkü bunları içindeki kalitesiz sütü belli etmemek isteyipte ambalajına özen gösteren firmalar yapar. Bence güzel olan kitap güzel bir kapağa sahip olmak zorunda değildir.

• Bence goruntude biyerde onemli tamam karsindaki insani gorumtusuzle yargilamaktan bahsetmiyorum ama guzel dusunen insan disinada bunu yansitmali kimse kitap degil ki icini acip okuyasin. Kitap olmak istiyorsaniz tek sayfalikta olmak cok sayfalida olmak tabiki sizin karariniz ya da kapaga ne koydugunuz. Eninde sonunda icinizi actiginda eger sizi begenmeyeceklerse ve yerinize tekrar koyulacaksaniz. bence bunu bastan anlasilir yapmaniz gerekir. cunku karsi taraf ve sizin icin zaman kaybinin luzumu yok. diyorsanizki ben dolu bir kitabim tek sayfayim kapagimda hicbir resim yok onca kalin kitabin arasindan sizide bulan biri cikacaktir elbet onun icin sabretmeyingoze almissinizdr zaten. burda bu yaziyi yazarak en azindan firmalar gibinkendinizi afise edebiliyorsunuz. bilmiyorum bu sizin gibi birine yakisti mi acaba.

• bu buluşma potansiyelin olan kızın seni reddedecek kadar güzel, üstün özelliklerle donanmış, büyüleyici biri olduğu düşüncesini önce bir kafandan at.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...