Bazı erkekler neyine güvenip teklif ediyorlar?

Ya anlamıyorum yanıma gelse sevgili gibi bile durmayız. Boyu kısa omzumdan da aşağıya gelir. E ztn tip de yok.
Ben güzel ve bakımlı bir kızım. Bu cesareti nerden alıyorlar?

0|3
27122

En İyi Erkek Görüşü

• sende azıcık haysiyet olsa insanları böyle hor görmezsin ki kendin olup bunları saklanmadan yazacak cesaretin bile yok bide utanmadan onlarımı kötülüyorsun boyları kısaymıs ben 1.73 boyundayım 1.82 kız arkadaşımda oldu boyun kaç 2.10 filanmı güzelmiş bakımlıymış mal olmasan bakımlıyım demezsin zaten ki bakımlı olmak insanın kendisine olan öz saygısıyla kendisini ne kadar sevdiğiyle alakalıdır senin gibi hasta beyinler bu toplumun erkeklerini kendine güvensiz kadınlarınında burnunu boş yere kaf dağlarına kaldırtıyor.

0|0
    0|0
    • Kendini bilmek egoistlik mi oluyor. Evet güzelim kabul ediyorum. Bende sahte mütevazi tavırlı kızları sevmiyorum.

• kendini bilmeye lafımız yok aksine, kendini bilmek bir sanattır ama bu sana diğer insanları yargılama hakkı vermez onları eleştirme değerlendirme yetkisini kimden alıyorsun güzel olabilirsin ama cesaretin C si yok, sözlerinin arkasında bile duramıyorsun daha eğer sende azıcık cesaret azıcık adamlık (bu sadece erkeklere özel bişey değildir bayan ultra eleştirmen) varsa gizlenmeden sözlerinin arkasında dur

En İyi Kız Görüşü

• aynen hiç sorma ya bende anlamıyorum hatta nasıl olurda bu tipler teklif eder cıta bu kadarmı düştü diyesim geliyor, oldukca güzel hoş biriyken ne özgünse :D birde teklif edeni terslediğim halde ısrar eden sünepeler var ıyy

1|0
    0|0
    • Şu an erkeklerin bana demediği kalmadi. Bana biri teklif etmişti yakisikli degildi. Ama kibarca reddettim ama sevgili olsaydik belli olurdu. Yani yanimda erkek olduğu belli olurdu. Ama şu anki yanima bile yakismiyor. Ki ben öyle havali biri değilim. Ama oğlan çok kisa bakimsiz kültürsüz biri bende tam tersiyim

• Aynen sırf bunu istiyorum diye kaşar o*uspu dediler

• ee ucuz malın talibi çok olurndie boşa dememisler naparsin 😀

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

26121
  • kibirli gördüm seni.. bu mantaliteyle , sonunu pek de iyi görmüyorum.. kibir , bir insanın felaketi olur er geç. beğenmiyorsan reddet geç ama kimseyi aşağılamaya , ya da ne cüret demeye hakkın yok..

2|10
    0|0
  • O zaman zırlamayacaksınız biz de sizin hayatınızı siktiğimiz zaman.

4|5
    0|0
    • Tipsiz derken senin gibileri kastetmedim ztn şu an pek de yakisikli olmayan birini seviyorum. Ama bir insan kendini bilmeli yani

• Ben kendimi tipsiz bulmuyorum. Bulan olursa da saygı duymayı bilirim. Nereden biliyorsun tutunduğu tek hayal belki sensin adamın? Bunu hafife almaya ne hakkın var? İstemiyorum dersin olur biter. Erkekler üzerinden statü mü tokuşturuyorsunuz anlamıyorum.

• tam olarak kaç yaşındasın bilmiyorum ama Dış görünüşün aslında hiç bir öneminin olmadığını anladığın zaman yaşın 30 u geçmiş olacak :)
    Ayrıca kadınlar özgüveni yüksek kendinden emin erkekleri severler.. Sen bence kendini yüksekte görmekten yani kibirden biraz uzaklaş.. Böyle ancak görünüşün için yani cinsellik için sana gelenler olur hayatında.. buda gelip geçici olur..

2|0
    0|0
  • Hayatın adil olduğuna inandıkları için. Bilseler senin gibilerin de aynı oksijeni aldığını niye teklif etsinler...

3|18
    0|0
  • nedeni basit onlar da kendilerini senin kendini gördüğün gibi bakımlı görüyorlar ve mevcut halleriyle senin ayarında bir kızla sevgili olmayı ideal ve normal görüyorlar...

1|4
    0|0
  • Bazen öyle tiplerle çok fazla karşılaşıyorum fakat herşey tipten ibaret olmamalı yani bence asıl önemli olan karakter , karakteri düzgün olsa yeter , çoğu böyle söylüyor ama pek inanmıyorum yani tipe önem vermeyen insan mı olur :d

1|0
    0|0
  • Buradan anladığım kadarıyla doğru adam yanlış kadın. Sen bu soruyu sorarken çekinip kimliğini gizlemişsin zaten demek ki gögsünü gere gere söylenecek birşey değil. Ayrıca her insan sevmek sevilmek ister. Dünyanın en güzel kızı olmadığında kesindir. İçinin çirkin olduğunu bilse zaten teklif etmezdi.

0|0
    0|0
  • Senin dışına bakıyorlar, hata yapmışlar. İçine bakıp ne kadar çirkin biri olduğunu anlasalar zaten yapmazlar o hatayı.

1|4
    0|0
  • Senin güzelliğine söverdim de şimdi görüşümün kalkmasını istemiyorum. Hiçbir insan tipini kaşını gözünü falan doğarken seçmedi bunu o küçük beynine sok. İnsanları tipiyle yargılayan iğrenç insan müsveddesi

1|0
    0|0
  • Sakın seni seviyorum deme
    Lanet olsun senin gibilerine
    Seni sevmekmi bana uzak olan bir kelime
    Bundan sonra koydum seni kapının önüne
    Dönmemek üzere
    Sakın bir daha görüşelim deme
    Lanet olsun senin gibilerine
    Seni sevmekmi bana uzak olan bir kelime
    Bundan sonra koydum seni kapının önüne
    Dönmemek üzere
    Sakın bir daha görüneyim deme benim gözüme benim göz benim benim benim gözüme...

0|0
    0|0
  • Bak bak yazılara bak la kültürlüdür çocuk aynştayndır zekidir seni beyin olarak ters çevirip düz şiyapcaktır yani diyorumki zikine değil beynine güveniyodur belki

0|0
    0|0
  • Samimi duygular, insanlık, aşk, sevgi vs..

Hani senin kafanın basmadığı, sırf bu yüzden bir mal gibi görüldüğün insani vasıflar işte, boşver..

1|0
    0|0
  • Ayni seyi kendin icin dusun.. Kusursuz bir erkege yaklasamaman icin bir sebep varmi?
    En kotu ihtimslle reddedilirsin.. Kendini hicbirzaman ulasilmaz ya da kusursuz biri olarak girme.. Gun gelir o ayipladigin adamlara muhtac kalirsin. Kalacaksinda.

0|0
    0|0
  • Erkekler işte hiçbir zaman doğru seçim yapamazlar, boşver o tarz insanlarla muhatap olma derim :))

0|0
    0|0
  • herkes herseyin en guzeline sahip olmak ister. bu cok dogal ve kimisi parasina kimisi tipine boyuna posuna kimiside egosu tavan yapmistir kendilerini bulunmaz hint kumasi sanar ve kimseleri beyenmez :) tipki senin gibi

0|0
    0|0
  • Biraz kibir sezdim, bu kibirle kendine zarar verirsin. Eminim ki böyle düşündüğünü bilseler hiç teklif etmemiş olmamayı dilerler.
    Onlar senin egonu tatmin eder, bir başkası o egoyu yerle bir eder.

0|0
    0|0
  • senin o pis, kötü kalbini göremiyolar işte. görseler. .

0|2
    0|0
  • Sen neyine guvenip onlar hakkinda boyle kucumseyici konusabiliyorsun?

1|1
    0|0
  • Merak etme seni nufusuna geçirmek için teklif etmiyodur zevk için ediyodur ki ülkemizde abaza cok onlar yüzünden sizin gibileride kendini bir sey zannediyo

0|0
    0|0
  • Önce "yaradılanı yaradandan ötürü" sevmeyi öğren sen.

0|0
    0|0
  • Keşke böyle şeyler yapmayıp senin gibi değersiz insanların egosunu şişirmeseler

1|1
    0|0
  • Istersen adriana lima ol tikersem o. cocuguyum böyle rezil karakter olmaz e pes artık...

0|0
    0|0
  • Sen bu egoyu nerden alıyorsun? popon kaf dağında sanırsın ingiltere kraliçesi... Baksan sivilceli bir kızdır

0|0
    0|0
  • Niye kısa boylu ve tipsizler ölsünmü? Aşık olamazmı onlar? Kimseye açılmasınlarda yalnızmilsinlar? Onların tek eksigi seni seçmleri olmuş bence ;)

0|1
    0|0
  • Aklıma şu kanal D deki yeni dizi tatlı intikam geldi bak ah alma sonra adamların Brad Pitt olur peşinde koşarsın :)))

0|0
    0|0
  • aynen hepsi benim gibi yazsa kimseye yazmam etmem kendi konuşursa da terslerim oh sizinegolar dibe vururdu sfşoskdf a

0|0
    0|0
  • sendede suc yok mk nereye doğru gidioruz bu kızların iice popon kalktı erkek milleti olarak durmak bilmioruz..

0|0
    0|0
  • Söylesem ayıp olur
    İçime atıp saklasam kayıp olur...

0|0
    0|0
  • o kısa boylu kardeşilerimizin intikamını biz +180cm lik erkekler sizleri zükerek almalıyız diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • podyum mankeni gibi gezinirsen peşinde tilki eksik olmaz. -.-

0|0
    0|0
  • O güzelliğin bakımın on para etmez düşünce ve egon bu durumdayken asıl sen neyine güveniyorsun acaba güzelliğin bir boka yaramaz

0|0
    0|0
    • Yanimda dursa sevgilim gibi bile durmaz

• Neye göre kime göre ilk önce kendini düzelt sonrada millet ne der demeyi bırak sonra düşün duruyormu durmuyormu

• Neden hor goruyosun? O kadar ustun olsalardi sanada teklif etmezlerdi

0|1
    0|0
  • Hahahahahhaa denemekten zarar gelmez ya tutarsa diyolar (cirkin sansina güveniyolar)

0|0
    0|0
  • Bir gün sende çirkin olabilirsin kaza geçirirsin veya sivilcen çıkar kocaman sonra onlar senle alay eder bence büyük konuşma aşk bu onada bakar bunada

0|0
    0|0
  • Özgüveninden birazcık ver diycemde gerek yok zaten özgüvenim var

0|0
    0|0
  • Sokaklar dan geliyor cesaret disarlar da hep guzel kizlar tipsizlerle takiliyor ordan geliyor yani baska ne olsun ;))

0|0
    0|0
  • eğer bu soruyu sorcağını bileydi senin bir taraflarını kaldrımazdı

0|0
    0|0
  • nedeni zaten olmaycak belki olursa artık onumuze gelene yazalım özgüveni :))

0|0
    0|0
  • Merak etme senin gibi egoist insan bile olamayanlar yüzünden bitiyor o özgüven

0|0
    0|0
  • Erkek milleti olarak basit gorduklerimize basitçe yaklaşıriz

0|0
    0|0
  • Neyine güveniyosan koy ortaya de, belki sen de etkilenirsin? :o

0|0
    0|0
  • Bazıları karakterliğine güvenir ama karşıdaki kanı bozuklardandır.

0|0
    0|0
  • Bu kadar kibirlenmeyın sizinde sonunuz bir parça pamuk iki metre kefen bir avuç toprak

0|0
    0|0
  • Ucuz malın alıcısı çok olur. Her kesime hitap ediyorsun.

0|1
    0|0
  • onu bilmemde sende ki egoyu salyangoza koysunlar hayvan ses hızını geçer yeminle

0|0
    0|0
  • güzel ve bakımlı bir kız diyor ama gizli kullanıcı hmmm :D

0|0
    0|0
  • haklısın kendini beğenen papağan konuşmayı unuturmuş nerede nasıl konuşulur onu unuturmuş :)

0|0
    0|0
  • bu dusunceyle basit oldugunu eldesi kolay oldugunu dusundukleri bildikleri icindir...

0|0
    0|0
  • Yazdım ve sildim, öyle bir şey yazmışsın ki, yazdığım yoruma tam oturdu aslında ama neyse :D

0|0
    0|0
  • Adam şansını deniyor, Buna bu kadar tepki gösterecek ne var?

0|0
    0|0
Daha Fazla
97

Benzer Benceler

Yükleniyor...