Bir erkek bilerek kafa karisitiriyorsa bu ne demektir?

Merhabalar
Gecen yil direk yuzune acildigim biri vardi sevgilisi oldugu icin olamayacagini fakat sorunlari oldugunu ayrilma ihtimalleri oldugunu ve ayrilirsa ilk bana haber verecegini soylemisti.
Kendisiyle ciddi bir muhabbetimiz yok karsilastigimizda merhaba naber vs.
Son zamanlarda davranislarina anlam veremiyorum, bana bakiyor, uzaktayken bile gulumsuyor hatta bir kac kere arkasina donup bana baktigini yakaladim ama bu hafta beni cogunlukla gormezden geldi. Cok kafami karistiyor bu durum. Bir manada cikartmak istemiyorum ama o bu sekilde davranirkende dusunmeden edemiyorum. Sizce ne yapmaya calisiyor?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • bir kız erkeğe açılırsa genelde bu durumlar oluyor hep. Kızı uzaktan süzmeler, kafasını karıştırmalar falan.. bir nevi seni kenarda bekletiyor ilgisini sana belli ederek.

0|0
    0|0
    • boş bir ilgi yani -_-

• dediklerinde haklısın kesinlikle. belki iyi niyetten ama insan bilemiyor işte, insan zihni anlaşılması en zor kısım. yorum için teşekkürler :)

• sen fazla kaptırma bu işe kendini artı olarak bırak erkekler açılsın sana daha sağlıklı olur bu işler.. Rica ederim.

• Dalga geçiyor ya da seni sınıyor

0|0
    0|0
    • dalga geçecek yaşta değil dalga geçtiğini sanmıyorum ama sınama kısmını açarsan biraz.

Yükleniyor...