Erkekler, size acilen sorum olcak nolur yardım edinn?

bir çocuk hakkında sorularım olcak nolur yardım ediN?

0|0
11

En İyi Erkek Görüşü

• olmaz az daha yalvar

0|0
    0|0
    • neredeyse sevgili olacağım çocuk bana ders çalışıyorum geç yazabilirim dedi ama whatsappta çevrimiçi sonra dedimki ders çalış dedin arkadaşınla dedim o da ne arkadaşı hayal mi kuruyosun dedi bende tamam dedim o da nasıl bilmek istiyosan öyle bil dedi?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• hıı neymiş

0|0
    0|0
  • adam gibi sorsana şu soruyu

0|0
    0|0
  • buyur sor

0|0
    0|0

• neredeyse sevgili olacağım çocuk whatsappa sıklıkla girmiyor? arada girip yazıyo? neyin kafası? geçenlerde erkek hakkında konuştum diye 5-6 gün takmazsam laf etme demişti acaba ondan mı böyle yapıyo?
      Çocuk bana trip atıyor galiba nedense? dun gece bana yazıyo uykum var diyo sonra mesaj atıyo bende atıyorum otomatiken goruldu bırakıyo sabah mesaj atmadı dedım günaydın yok mu o da bana sen yazmadın dedi dedimki bana goruldu yapana yazmam dedim o da bana ben yazınca sen yazıyosun dedi uyuyamıyorum falan dedi durmadan yazıyosun dedi fln? neyin kafası? sonrada dediki sen arada goruldu bırakıyosun bende sonlarda dedi? neyin kafası cidden? ONLARI TAKMış?

• bnce mesajlaşma git yüz yüze konuşun görüldü görülmedi olayıda ortadan kalksın :D

• az önce ders çalışıyorum geç yazabilirim dedi whatsappta çevrimiçiydı bende tmmm dedim sen çalış dedim? arkadaşınla dedim o da ne arkadaşı hayal mi kuruyosun dedi sonra dediki nasıl istiyosan öyle bil dedi? neyin kafası?

• Hmm düşüneyim hayır sudj

0|0
    0|0
    • neredeyse sevgili olacağım çocuk bana ders çalışıyorum geç yazabilirim dedi ama whatsappta çevrimiçi sonra dedimki ders çalış dedin arkadaşınla dedim o da ne arkadaşı hayal mi kuruyosun dedi bende tamam dedim o da nasıl bilmek istiyosan öyle bil dedi?

• Bana mı yazdın acaba :d ders çalışıp yazamayan kişi benn jdjd

• Sor bakalim nedir sikinti

0|0
    0|0
    • neredeyse sevgili olacağım çocuk beni bayağı sahiplendi ve aşırı baskı kuruyo fakat geçenlerde erkek hakkında konuştum dediki bana 5-6 gün takmazsam laf etme demişti dün öp beni demişti şimdi şu aralar whatsappa girmiyor fazla bugünde trip attı yazmadı günaydın falan demedi? bende neden yazmadın dedim o da sen yazmadın dedı sonra dedimki bana görüldü yapana yapmam dedım o da sen yazıyosun uyuyamıyorum falan triplere girdi? neyin kafası? sonra diyoki sen görüldü bırakıyosun arada dedi bende sonda yapıyorum dedi? triplere girdi sanki? ne alaka?

• Bunu konusmustuk ya neden yazdin yine

• Haydi sor sor :)

0|0
    0|0
  • söyle bebeğim

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...