Arkadaşlar yıl olmuş 2016 ben fcden arkadaşlık teklifi atsam ne olur? Fark eder mi?

Arkadaşlar aynı kampusteyiz sık sık karsılasıyıruz. Rica ediyorm hemen bu seni basit düşürür falan demeyin. Tamam çocuğu beğeniyorum ama benim asıl amacım ilk önce arkadaş olmak huyunu husunu tanımak hayırlısı ise ilerisi olur zaten. Bu mantık ile teklif atıcam. Ne dersiniz. Kırıcı olmayın lütfen

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Yüz yüze konuşmak her zaman en iyi yoludur , karşındaki insanla konuşurken her ne kadar başta kasılsanda göz temasın , mimiklerin ve gülüşleriniz oldukça önemlidir faceden büyük bir olasıkla ilişkin hayal olucak neden mi çünkü aynı hatayı zamanında birkaç kere yapmıştım.

1|0
    0|0
    • Teşk ederim yorumun için. Yalnız ben zaten bir kaç kez kendisi ile konuşmaya calıstm ve konustum da bişeyleri bahane ederek. Ama yüzüne bakıp sohbeti ilerletemiyorum utandığım için

• Anladım sen bu çocuğa kaptırma kendini fazla üzülebilirsin.

• Haklısın 😞

En İyi Kız Görüşü

• Ekle.. Arkds olun daha iyi snrasi gelir ztn gelecegi varsa

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • 'Git intihar et' diyecektim ama madem kirici olmayacaz, su kadarini soyleyeyim, Facebook'dan birini eklemenin herhangi bir anlami yok.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlık at ama mesaj atma... fazla görünür

1|0
    0|0
    • Peki. Denerim bir kaç gün mesaj atmassa atarım belki ☺ bilmiyorum ya cok kafam karışık

• Bir konu hakkında soru sorabilirsin, hemen inanırız zaten yardıma muhtaç olduğunuza. Ondan sonra hiç bişey yapmana gerek yok, iki gün sabretse üçüncü gün o mesaj atar sana

• Çook teşekkür ederim çok yardımcı oldun :) o zaman şimdi mantıklı bir soru bulmam kalıyor sadece ☺☺

• Yerlerde sin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...