Kızlar, Spor salonunda karşıma geçip beni videoya çekti. Anlamı nedir kızlar?

Spordaydım, ilk başta ısınma hareketi yaptım ve mekik çekerken etrafım kız doluydu (yani etrafımda bisiklet ve koşu bantları vardı) tam onların ordan ağırlıklara doğru giderken çok tatlı yaa diye biri yüksek sesle bağırdı.. ben dönmedim ve bakmadım zaten. sonra sırt üstü yaslanıp dambılla göğüs çalışırken sol yanımda afedersiniz poposunu bana dönmüş bacak hareketi yapıyor. bende ne yalan söliyim setim bitince yorgunluk gereği öne doğru kalktım sola bir bakayım dedim ölesine bakmaktı amacım çok tatlı bir taytlı popo yani sapık değilim ama yerimde kızda olsa bakar yani. 2 saniye kadar yorgunluktan dolayı baktım ve hemen benim sevdiğim kız yani poposu dönük kızın yanındakiler kahkaha attılar. işin aslı ben geçen hafta bu kızla bakıştım bu hafta ise 2-3 kız arkadaşyla benle dalga geçti amacı nedir? en son ise beni en sinir eden olay bir bakinede yine göğüs çalışırken beni yanındaki lanet olası kız beni ideoya çekti ben ise benim beğendiğme bakyom o ise bana bakmıyor çok az baktı off napayım kızlar yardım AMACI NE BUNLARIN DALGA MI GEÇYOR EGO MU YOKSA BEĞENDİKLERİNDEN MİDİR?

0|0
2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Begenmislerdir kanka

0|0
    0|0
    • emin misen peki video çekme amacı ne face koyarlar diye korkuyom xD

• şaka yapıyom be ömdnsdnks

• ya ciddi bişeyler yaz nolur ben burda çıldırıyorum snirden napsam diye düşünüyorum

• Olur öyle

0|0
    0|0
    • nasıl yani beni deniyorlar mı yoksa istemediklerinden mi resmen beni tahrik etmeye çalıştı en son ise video çekmeyetelefonlar deli oldum

Benzer Benceler

Yükleniyor...