Hoslandiginiz kiz/erkek yaninizda gaz cikarirsa?

Hoslanmaktan vazgecen olur mu boyle bir durumda? Basina gelen varsa paylasabilir, basiniza gelmediyse de gelirse napacaginizi belirtebilirsinizzzzzzz

0|0
510

En İyi Kız Görüşü

• Seviyosan hiç bisekilde sorun olmaz benim için hatta sevgilimle beraber güleriz bu duruma bunun için ayrılacak ya da soguycak halim yok 😀

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

49
  • Uyurken oldu ya. Cok korkunc gelirdi eskiden ama normal goruyorum artik. Uyku yari olum derler. Katlanilacak maalesef napacaksin :)

1|0
    0|0
    • O zaman yeni sevgili degilsinizdir minimum 1 yıldır normal geliyorsa :D

• Evet bir yili gecmisti. Su anda sevgili bile degiliz artik. Nisanlimdi kendisi ama ayrilik sebebi osuruk degil tabi ki :) hayatina kim girerse girsin oluyor bu ya alis. Sen de yapacaksin. Zor kabullenmek farkindayim. Bu nedenle aseksuel oldugunu iddia eden bir erkek arkadasim bile var😂😂

• Ay uzuldum canım :/ Umarım daha iyisi cıkar karsına. Benim daha sevgilim bile yok ya oyle alıma geldi sordum :D Bence de sorun olacak bir sey degil de insanları merak ettim :D

• Ha oksurmus ha osurmus ayni sey benim için. Gayet doğal.

1|0
    0|0
  • Gaz çıkarmak aslında normal birşey ama arkadaş ortamında gülünülecek birşey sevgili ortamında ayıp birşey.

1|0
    0|0
  • Yoo niye hoşlantım gitsin vi anlık tiksinti olur sadeve jsjs

1|0
    0|0
  • "bokunu yerim ben onun. s. s " diyen bir yar nasip eyle allam :D

1|0
    0|0
  • İnsanlık hali gülüp geçerim yani abartmaya gerek yok

1|0
    0|0
  • :D :DOnce haykira haykira gulerdim sonra sogumazdm :D ama uzerinden bir kamyon espiri yapardm

1|0
    0|0
  • İnsanlık hali olur öyle şeyler :D

1|0
    0|0
  • midem bulanır

1|0
    0|0
  • koku yoksa iğrenmez

1|0
    0|0
  • Geldı eskı erkek arkadasım bıde guluyo falan komıkmıd gıbı ışık hızında sogudum

1|0
    0|0
  • Başıma gelmedi. Hiç olmamış gibi yaparım. :D

1|0
    0|0
    • Oksurukle kapatmak falan :D

• Bence hiç olmamış gibi yapmak daha mantıklı sonra karşı taraf daha çok utanabiliyor. :/

• Sorun yok insanlık hali

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...