Okulda bir kızdan hoşlanıyorum ona söylemeli miyim?

Merhaba arkadaşlar, lise 3 e gidiyorum ve okuldan bir kızdan hoşlanıyorum. kızla arkadaşız şu an ama normal arkadaş ara sıra görünce selam veriyoruz. Kızla önceden okuldan biraz tanıyordum ama konuşmuşluğum yoktu sonra dershanede aynı sınıfta olduk bir süre o ara konuştuk ama fazla ileri gitmedi normal sohbetler vsyi onlarda. Bu kızın diğer kızlara göre farklı olduğunu hissediyorum. ondan hoşlanıyorum. arkadaşlarım falan da bu kız senden hoşlanıyor gibi şeyler söylediler ama pek takmadım onları yinede aklımın bir köşesinde. Arkadaşlar ben bu kıza direk söylesem kabul eder belki bilmiyorum ama ilişki biterse vs kaybetmek istemem. şu an dediğim gibi normal arkadaşız. önce tanıyıp biraz zaman geçirdikten sonra kız arkadaşım olmasını istiyorum. Kendimi bu konuda sıkmıştım baya lisede kız arkadaş yapmıycam diyordum 3 sene dayandım ama 4 olmıycak sanırım (: ne öneriyorsunuz?
Güncellemeler:
ister istemez korkuyorum elimde olan bişey değil. ondan hoşlanıyorum ve gözlerine bakınca onunda hoşlandığını görebiliyorum. ama direk çıkalımmı vs gibi saçma salak şeyler demek istemiyorum. önce biraz zaman geçirmek tanımak istiyorum kızı. bunu nasıl yapabilirim
güncel

0|1
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Soyleme kardes belki arkadasken falan evlenirsiniz veya kiz zihnini okur anlar! Hemen git yarin adam akilli konus ilerde cekecegin aciyi tahmin bile edemessin Şu an ben kafa yi yemek uzereyim. mesela acik ol abi takma. kafana

0|0
    0|0
  • Denemekte faydawar

0|0
    0|0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...