Kendimden yaşça büyük birinden hoşlanıyorum. Sizce ne yapmalıyım?

23 yaşındayım fakat arkadaş ortamım benden büyük. Arkadaşlarım aracılığıyla bir adamla tanıştım. 40 yaşlarında biriyle tanıştım sohbeti hareketleri gayet hoş kibar biri. Başından 2 evlilik geçmiş 17 yaşında bir oğlu daha evlenmeyi düşünmüyor oda benim gibi. 2-3 aydır konuşuyoruz. Çok şık bir yerde yemeğe davet etti beni. Gidersem iş daha da ciddileşicek gibi. Sizce ne yapmalıyım?

1|1
1146

En İyi Kız Görüşü

• kendimden yaşça büyük deyince taş çatlasa 10 yaş beklemiştim. evlenmeyi düşünmüyorsanız ne yapacaksınız görüşüp görüşüp? arkadaş kalamayacağınıza göre, sonu pek münasip olomayan yerlere çıkıyor. senin yaşam tarzın belki farklıdır ama ailen çevren mutlaka laf yapar bunu kaldırabilecek biri misin ne bileyim işte o tarz şeyler geldi aklıma..
    bilemiyorum çok zor bir durum, uygun değil gibi ama kim bilebilir..

yok ya gitme görüşme bence. hiç içime sinmedi :s

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yuh yani böyle bir ilişki bence yeterince saçma baban yaşında adam neredeyse ayrıca çocuğu var ne kadar olgun olursa olsun en fazla 30a kadar çıkmalısın bence. Önemli olan yemek vs
    . Değil seni sevip değer vermesi önemli bu yaştaki bir adam sana olsa olsa büyük olur nasihat verir ve senin durumundan anlamaz

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1045
  • 33 olacaksın o 50 olacak. Ben koluna takıp gezebileceğini sanmıyorum. Sadece maddi açıdan güçlü olursun ve cinsel olarak anlayışlı bir adam olur belki de hiç olmaz.

Ne istediğine bağlı bu.

1|0
    0|0
  • Saçmalama 2 evlilik yapmış çocuklu kendini metres gibi mi hissetmek istiyorsun kendine göre birini bulamadın mı ki koca adamla oluyorsun? Yargılama niyetim yok gerçekleri görmen gerek bence kendine uygun birini bul çünkü bu ilişki çok sorun yaratır

1|0
    0|0
  • Çok yaşlı, evlensen adamın 6 7 yıl sonra nefesi kesilir ki 30 yaşında sen bazı şeyler için doruğa ulaşmış olacaksın, sonra başka erkeklere gözün kayacak. Boş ver bence.

1|0
    0|0
  • Yaşın bir önemi yok bence anlaştıktan ve aileler iyi baktıktan sonra sorun yok

1|1
    0|0
  • Gece yatakta biter ne olacak :) adam evlenmem hayatıma bakarım diyo bugün sen yarın başkası, amacın eglenceyse takıl bizene :)

0|0
    0|0
  • aşkın yaşı olmaz bence. ama yaşadığımız yer bunu kaldıramaz. seninle değilde çevrendekilerin yapıcaklarını düşünmelisin. ağzı olan konusuyor sonuc olarak.

0|0
    0|0
  • Sen ne bekliyon ki bu durumdan bu olay sana artı bişey katmaz hatta eksiye düşürür araya mesafe koymaalısın bir iki güzel yemek yersin sonra otele gidelim der bunlar acı gercekşer

0|0
    0|0
  • Bir kere yaşıyorsun içinden geleni yap bir şey kaybetmezsin güzel zaman geçirirsin git bence

1|0
    0|0
  • Hayat senin, ileriyi de düşün, sorumluluk alabilirsen ok.. yalnız o kadar büyük çocuğu varsa bence sıkıntı olur, bekar ve cocuksuz düşün bence

0|0
    0|0
  • senin yaşında çocuğu var, hoşlanıyorum demekten de utanmıyorsun madem baban yaşında bir adamdan, iyi git doya doya kullansın seni peçete gibi... çıtır sever o yaşlar tam da kıvamındasın zaten...

0|0
    0|0
  • Bence yaş olarak senden buyuk. Ve 17 yaşında oğlu varmış bence böyle bir ilişkiye bulaşma derim

1|0
    0|0
  • oha dedim ve küçük bir sarsıntı ile oturdum yerime, arkadaş oğlunu kendine ayarla o ne lan , valla ben şok oldum arkadaş nedir bu olgun merakı :-)

0|0
    0|0
  • Vay anasını sayın seyirciler :S
    Ben evde pinekleyeyim :(

0|0
    0|0
  • Seviyorsan, anlaşıyorsanız yaşın önemi olmayacaktır.

0|0
    0|0
  • Zorlasa senin yaşında çocuğu olurmuş, baba sevgisi eksikliği yaşayan kızların ortak sorunu...

0|0
    0|0
  • profildeki fotona baktım :D sıkıntı yok git bence adam gün yüzü görsün seneler sonra :P

0|0
    0|0
  • kullanıp zikipp atıcak amaç belli takıl parasını ye meyillisin zaten sende o tipte var

0|0
    0|0
  • nerdeyse seninle yasıt cocugu var adam bulmus körpeyi bırakırmı :D

0|0
    0|0
  • Eğer tanımak istiyorsan git

1|0
    0|0
  • Git bir görüş evlenmeyi düşünmüyor nasılsa

0|0
    0|0
  • gitmeee nabacaksın 40 yaşında adam etme eyleme

1|0
    0|0
  • Lan ne sizde bu kart herif merakı? T

0|1
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
  • sonrasında otele gitmeyeceğinizi nerden biliyorsun

0|0
    0|0
  • hemşireler sevilir git ben hemşireyim de yeter.

0|0
    0|0
  • Unutmaktan başka yapabileceğin bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Pisman olursun gitme.

0|0
    0|0
  • Baban yasında adam ya

0|0
    0|0
  • Bu işin sonu yatak. Aşk mask hikaye

0|0
    0|0
  • Akıllı ol kızım akıllı

0|0
    0|0
  • Gitme

0|0
    0|0
  • keyfin bilir.

0|0
    0|0
  • Onu bırakıp beni sevmelisin.

0|0
    0|0
  • Gitme bence

0|0
    0|0
  • yanlis yapiyorsun.

0|0
    0|0
  • İşin zor ve dikkatli ol derim :)

0|0
    0|0
  • Kizi yasindasin..

0|0
    0|0
  • 4 üncüye giden yol olursun

0|0
    0|0
  • Yap bir kıyak adamma 😊

0|0
    0|0
  • hoşlanıyorsan git

0|0
    0|0
  • senın tıp degısık zatenn hersey yapabılırsın

0|0
    0|0
  • Tamil kafana gore

0|0
    0|0
  • hoşlanma

0|0
    0|0
  • Oglu senden 6 yas buyuk bence hic bulașma

0|0
    0|0
  • Seni seviyoom de

0|0
    0|0
  • benimde canım çekti. bu 40lık bu sitedenmi?

0|0
    0|0
    • 23nisanda çocuklar başbakan cumhurbaşkanı oluyorya KS de bizi ADMİN yapmış yaşasın 1 Nisan

• bari çüküme dokunmasaydın be KS

• 17 yaş cok fazla derim
    15 yaştan 1 yaş yukarsı olmaz

0|0
    0|0
  • Senin hayatın senin kararın. Sadece şunu düşün. 10 yıl sonrasını ona göre karar ver. :/

0|0
    0|0
  • Gencliginin baharini, hayatinin geri kalanini senden 17 yaş buyuk biriyle mi gecirmeyi planliyorsun? Sen 35 yaşinda bile hala taş gibi bir kadinken o dede olacak.. Ayrica tahmin edersin ki başka bir çok realite var, duygularinin kolesi olma, ileriyi hayal et karar ver bence.

1|0
    0|0
  • Amaciniz seks

0|1
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...