Yengeç erkeğini etkilemek?

Yakın olduğum bir arkadaşımın kankasından hoşlanıyorum, ben onu defalarca gördüm, gördükçe elim ayağım titriyor falan.. Geçen muhabbeti geçince arkadaşım, hoşlandığım çocuk whatsapp grubu kurduk. Oradan konuşuyoruz 3-4 gündür. Hoşlandığım çocuk samimi davranıyor. Bunun üzerine dün arkadaşıma durumu anlattım,çaktırmadan ağzından laf almaya çalıştı. "Arkadaş olurum ama sevgili olmaz" demiş. Şimdi yakın zamanda grupça buluşacağız ve beni ilkkez görecek. Bilmiyorum belki algısını değiştirip etkileyebilirim diye düşünüyorum. Öyle pek güzel bir kızda değilim etrafımdakiler tatlı, şeker olduğumu söyler birazda minyonum işte. Burcuda yengeç,özelliklerini taşıyor gibi gibi. Uzun oldu biraz ama yardımlarınıza ihtiyacım var

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Yengeç burcu falan bence geç onları neden mi kafanı bir şeyi inandırmaya zorluyorsun bu böyledir diyorsun ama öyle değil işte. Neyse algısını değiştirebilirsin bir insanla tanıştığım ilk 10 saniye kıyamet gibi önemlidir. Senin hakkında fikri hemen orda oluşur. Paniksen ve görüp anlarsa bu durumu sana karşı hoşlantı hissetmesse düzeltmek için 2 kat daha uğraşman gerekir. Ona fiziksel değilde manevi özelliklerinin ne kadar güzel olduğunu konuştuklarının kaliteli olduğunu hanımefendi olduğunu gösterirsen olabilir neden olmasın hadi bakalım başarılar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • Etkilemenin sırrı yoktur kendiliğindne gelişir. Zorla etkilemeye çalışırsan daha çok sıkılır.

0|0
    0|0
  • Burca göre insan mı etkilenir yahu

0|0
    0|0
  • söyle

0|0
    0|0
  • Memelerini göster

0|0
    0|0

Benzer Benceler