Kıza Nasıl Açılayım Yardım Edin?

arkadaşlar dersanede bı kız var bızım karsı sınıfta arada bır bakıyo ben ıse ona asık oldum. simdi ben bu kıza nasıl açılmalıyım kız bıraz sessız bır tıp iste kızı sadecee ıkı gun goruyorum dıger gunler gelmıyor nasıl acılayım bı yardım edın bana lutfenn?
Güncellemeler:
hadiiiia
sadasdasda

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • git söyle kardeş korkma. direk söyleme ama olaylı yollardan belli et.

0|0
    0|0
    • ilk önce tanış bence merhaba de kız seni tanımıyorsa içinde bir his oluşur zaten "bu çocuk neden benimle konuşsun ki" der. Bir bahaneyle de gidebilirsin yerinde olsam bir bahane bulurdum da. Şimdi benim bahanemle senin bahanen uyuşmaz. Hatta sen böyle tanışabilirsen sonra yanına gidersin hep işte merhaba nasılsın mesela dershanede deneme sınavı felan oluyorsa nasıl geçti diyebilirsin? Yaklaşırsan zaten sonra halledersin bence. Ama şöyle de birşey var senin bu kızın birini sevip sevmediğini öğrenmen lazım.

• Once bir konusmaya arkadas olmaya calis gerisi gelir zaten.
    Ortak arkadas felan iste.

0|0
    0|0
    • vallaha bir arkadasını bile tanımıyorum kı

• çok teşekkür ederimde ama şimdi arkadaslarına gidip soylesemmıkı dırek ıste su kızın sevgılısı fılan var mı ıste ıstermı ve ya ıstemezmı dıye bır sorustursam onlar dan yardım alsam olurmu sence ya da sen benım yerımde olsan ne yapardın bu yazdıklarından harıc

• Yaa kizin ilgisi varsa her turlu konusacaktir ilgisi yoksa da her turlu ilgilenmeyecek seninle bende bazen fark ediyorum mesala bana bakiyorlar ama hic gelip konusmaya cesaret edemiyorlar , bence dedigin gibi arkadaslarina bir sor

Benzer Benceler

Yükleniyor...