Sizce Benden Hoşlanıyor Mu?

Lise öğrencisiyim, son 2 aydır sınıftaki birisi dikkatimi çekmeye başladı. Bu kişiyle şimdiye kadar pek diyaloğumuz olmadı. İnternette gördüğüm bazı tavsiyelerden yola çıkarak şu gözlemlere ulaştım; -Vücudu her zaman o an oturduğum yere dönmüş bir şekilde oturuyor. -Göz temasından kaçınıyor fakat sınıfta çekilen, tesadüf eseri içinde bulunduğum bazı videolarda 4-5 saniye boyunca bana bakıp başka tarafa döndüğünü farkettim. -O sınıfta değil iken arka sıralardan birine oturduğumda sınıfa girer girmez benim olmam gereken sıraya bakıp, duraklayıp, sınıftan geri çıkıp, yakın arkadaşlarından birinin içeri girip 7-8 saniye boyunca etrafa bakınmasından sonra tekrar içeri girdiğini gözlemledim. -Bazen sınıfa girerken arkadaşlarıyla beraber kapıda beklediğini ve o hariç bütün arkadaşlarının bana baktığını gördüm. Özellikle sınav haftasında olduğum şu günlerde bazı küçük olaylar oldu, onların da yararı dokunabileceğini düşündüğüm için yazmaya karar verdim; Sabahları montumu hep astığım yerin yanına 20-25 saniye boyunca montunu asıp, ben montumu asmak için gelince bana bakıp hemen uzaklaştı. Sınavdan sonra sorular hakkında tartışırken arkadaşlarından birisinin "cevap şuydu" cevabının üzerine internetten sorunun cevabına bakıp "hayır, cevap bu" dedim. Yanıma gelip, "Cevap o muymuş? Çak!" dedi. Ben çaktıktan sonra gergin bir şekilde gülmeye başladı ve uzaklaştı. İki gün önce ders esnasında bakıp bir kısmını çözdüğüm bir testi bugün kendisi de getirip bana seslendi. Testi göstererek "Şu soruyu geçen birisi yapmıştı, o sendin galiba" dedi. Ben de o testi pek beceremediğimi söyleyip matematikten anlayan arkadaşıma seslendim. O ise gülümseyerek "sendin o sendin" dedi ve ben de o testi yapamadığımı söylerek diyaloğu bitirdim. Sizce fazla mı şüpheciyim yoksa gerçekten bana karşı bir çekimi mi var?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Yüksek ihtimal yok ancak senden ufakda olsa bir etkilenme var

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • Ilginc

Lise 1 mi

0|0