Ben bu kıza acılmaliyim yoksa kalbime mi gomeyim?

Okuldan hoslandigim bir kiz var acilacktm bugun ona ama sonra aklima geldi de ben bu kiza nerdeyse 1 yildir bakiyorum ama onunla neredeyse hic goz goze gelmedik yani en fazla 3 4 defa herhalde yanlislikla bakmistir yani bunlari dusundugumde onu unutmam gerektigini dusundum sizce dogrumu yapiyorum lutfen yorumlarinuza cok ihtiyacim var :( ?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• lan kork ma oğlum, sonunda ölüm yok hayır der sende eyvallah dersin oturursun. ama bu olay yayılır senden hoşlanan bir kız mutlaka sana yazar., ya da devam edersin o da senin istediğin zaten kaybın yok. yeterki üzülme çok.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sabrın ve umudun fazlaysa kalbine girmeye çalış, yoksa hemen açıl. hayat kısa

0|1
    0|0
    • İlk cumlende ne demek istedin pek anlayamadim
      Ya bide bu kiz bana hic bakmiyor ki simdi direk gidip soylesem sacma olmaz mi birini mi gondersem iste bu senden hoslaniyor dese olr mu?

• Cok iyi demissinde bahane bulamiyorum ya :(

• sana bir şey diyeyim mi, en doğrusu dürüstü gidip direk söylemen. o senin farkında değilse bile senin onu 1 yıldır izlediğini duyunca ilgisi artacak mutlu olacaktır. ciddiysen gerçekten duygularına güveniyorsan direk konuş. şaşırsa da tuhaf olsa da yap madem bahanen de yok. sizin bu konuşamamalarınız yüzünden iş işten geçiyor sonra pişman oluyorsunuz

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

23
  • hiç sohbetindemi yok

0|0
    0|0
    • Yok ya hic sohbetimde yok goruyorum onu tenefuslerde bakiyorum ona ama o bana hic bakmiyor yani goz goze gelmiyorz

• git derslerle alakalı bişe sor ya da sos medyadan konuş

• ders sorma o son şık. git adam gibi dank diye çıktığın var mı de. bundan kolayı yoktur, ha ama çok cesaret ister o başka.

• Instadan ya da faceten ekle once

0|0
    0|0
  • Açıl bence 😊

0|0
    0|0
  • Gömme

0|0
    0|0
  • Hayırlısı hakkımızda

0|0
    0|0