Bir kız neden böyle yapar?

benle konuşurken sesi yumuşayan güldüğümde gözlerini kaçıran beni kırmamaya çalışan güvendiğini hissetiren gün içinde bakışlarını yakaladığım çok iyi anlaştığımız gülüp eğlendiğimiz kız iki gündür kendini geri çeker gibi salı günü gülüşerek hoşçakal görüşürüz diyerek vedalaştık dün msjıma cevap vermedi bugünde fazla bakmadı soğuk gibiydi

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• hemen üstüne alınma belki başka sorunları vardır uğraştığı.

0|0
    0|0
    • olabilir dimi peki başta anlattıklarım hoşlandığını gösterirmi

• her gününüz böyle geçer inşallah :)

• Amin Allah sesini duysun

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

33
  • bir yanlışını görmüştür ya da bilmeden kırmışsındır pnu düşünmediğin bir durum da yakalamış olabilir. Kız bu hiç belli olmaz

0|0
    0|0
    • salı günü hep beraberdik güldük ettik çok mutluydu en ufak bir tatışmamaız bile yok niye anlamıyorum

• Daha çok hafif takılarak sinirlendirip sonra sarılsan normalde pek temasın olmasa ama kalabalık bıyerden gecerken sırtından tutup yönlendirsen vs böyle küçük şeyler iyi mesajlar verir :)

• öyle sarılmak flan pek seveceğini sanmam ciddi bri çünkü sinilndirmeyide ben sevmem:) ne tür konular konuşabiliriz sence

• senden ayni ilgiyi goremediyse oyke yapar ya da sogumustur

0|0
    0|0
    • ona gösterdiğim ilgiyi başkasına göstersem gelip teklif etmişti be:) h. ç tatışmışlığımız veya ters hareketim yokki sali bütün gün beraberdikokadar mutlu olan biri anlamıyorum

• bilemicem o zaman sogumustur ya da gercektrn seninle yakin olmamasi gereken onemli bir engel vardir

• İyiydik bugün ya arada olabilir Öyle şeyler

• Seviyor

0|0
    0|0
  • Başkası vardır bilader

0|0
    0|0
  • Yeni biriyle çıkmaya başlamış olabilir.

0|0
    0|0
    • olsa bilirim:)

• En yakın arkadaşı senden hoşlanıyor olabilir

• sanmam bakmıyo etmiyo muhabettim bırak merabam bile yok:)

• Sevmeyen kız bunu yapar.

0|0
    0|0
    • sevmeyen kız neden gözümün içine bakar güldüğümde kaçırır sesini yumuşatır?

Benzer Benceler

Yükleniyor...