Sizce hoşlanıyor mu?

Merhaba arkadaşlar, lütfen yardım edin :(
Şimdi okulda bir çocuk var, ve çok tatlı, dürüst, titiz biri. Biz bununla serviste tanıştık (Evet okula servisle gidip geliyoruz çünkü uzak.) Neyse, biz bununla arkadaş falan olduk. Sonra bir kaç AY sonra bu benimle az konuşmaya başladı. Sonra arkadaşlarım falan dedi ki 'Çocuğun gözü üzerinde, sana bakıp duruyor'. Okulda bahçede dolanırken bana bakıp duruyor. Ne zaman beni farketse yanıma yanıma geliyor, ama konuşmuyor. Mesela bugün, biz okul servisini beklerken, bi' baktım bu arkadaşıyla motoruyla birlikte geziyor. Dedim 'Acaba eve mi gidiyor'. Bir baktım benim olduğum yere dönüp duruyorlar arkadaşıyla. Artık servise gelmiyor ama. Yardım edin lütfen. Sizce benden hoşlanıyor mu yoksa ben kendimi mi kandırıyorum? :(

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Evet hoşlanıyor, yanına geldiğinde de heyecanlandığı için konuşamıyor artık. önceden seni sadece arkadaşı olarak görüyordu

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

24
  • Senden hoşlandığı kesin de cesaretini toplayıp gelemiyor :D

1|0
    0|0
  • olabilir

1|0
    0|0
  • yani öyle gözüküyor hoşlanıyor

1|0
    0|0
  • Hoşlanıyor

1|0
    0|0
  • hoslanmıyo

0|0
    0|0
  • Bizim lise zamanında KS yoktu böyle soramıyorduk yeni nesil ne şanslı 😀 Veya aptal mı demeliyim acaba kendileri anlamıyor buraya soruyor.

0|0
    0|0
    • 'böyle soramıyorduk yeni nesil ne şanslı' diyor yani olsaydı kendisi de soracaktı.. sonra da soranlara aptal diyor... çığır açmış resmen...

• @Samsunlu2378 ironi diye bir şeyden haberin yok galiba

• Yoktu senden öğrendim

Benzer Benceler

Yükleniyor...