Lütfennnnnnnnnnnn yardım?

ben okuldan birine aşığım isimsiz bir hesap açtım 1 aydır felan konuşuyoruz. İkide bir kim olduğumu sordu ben geçiştirdim artık kim olduğumu anladı o musun diyor neden o olduğumu düşündün diye sordum her köşede karşıma cıkıyo yaa dedi -kim ki dedim , bilmemelikten gelerek- bilmem hiç çekilmiyoda dedi ben * o 12. sınıf *
İki ay sonra gidicek ne yapsam söylesem mi o benim diye yoksa gidişini mi izlesem? bir de cocuk okulun serseri tayfasındann

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle söyleme. Zaten fake hesap en baştan yanlış. Bu olayı öğrense arkadaşlarıyla da paylaşır. Sonra ismin felan yayılmasın. Daha da üzersin kendini bırak yol ver gitsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Git Şöle De : O kişi baştan beri Bendim senden hoşlanıyorum Lütfen Bana kızma Karşılık vermeni beklemiyorum Ama bunu bilmeni istedim. (Bence İşe yarar)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

212
  • :D 12 diyon sen yas 20 senden 2 yas kücük mü la :D yası yanlıs anasını satim 16 yasında açmış 20 diye. Bişey yapma hayır gelmez öyle tiplerden :D

0|0
    0|0
  • Cekilmiyor dediyse sana karsı birşey hissetme din dendir bence söyleme arkadaşları arasında dedikodu malzemesi olursun

0|0
    0|0
  • 2 ay sonra gidiyor söylesen ne söylemesen ne bir daha göremiceksin

0|0
    0|0
  • Bence gidişini izle serseriler senin hayatını arkadaşım ederler kusura bakma ama gerçek

0|0
    0|0
  • Hic takilma serseri adamlara cnku ilerde yine sen pisman olcksin baskasi değil

0|0
    0|0
  • gidişini izle kullanır seni

0|0
    0|0
  • Bence soyle ya ne uzatiyorsun

0|0
    0|0
  • Serseri asığı bir kız daha

0|0
    0|0
  • Gidecek zaten beyini söylüyorsun

0|0
    0|0
  • söyle

0|0
    0|0
  • bırak gitsin.

0|0
    0|0
  • Soyle gitsin

0|0
    0|0
  • söyle iinde bir şeyler hissediyorsan

0|0
    0|0
  • Son cümleyi kendiniz yazmışsınız, bir kez daha okuyunuz lütfen. Bu kadar peşinden koşulacak bir insan olmadığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...