Hoşlandığım kıza ne hissettiğimi söylemek istiyorum?

Büyük bir şirkette farklı bölümlerde çalışıyoruz. Arada bir görüyorum sadece dosya al ver falan.. Her dosya değişiminde gözlerimin içine bakar bende aynı şekilde.. Birbirimize birşeyler hissettiğimiz ortada 2 haftadır durum böyle ve açılmak istiyorum Erken mi yoksa söylemelimiyim

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle söyleme. Acabalarla yola çıkılmaz. Bence biraz daha sabret. Eğer niyetin ciddiyse biraz daha bekle. Çok basit biri olduğunu sanmasın biraz içinde yaşa aşkını. Kötü bir cevap alırsan daha toparlanamazsın uzun süre. Biraz daha emin ol.

0|0
    0|0
    • Öyle bir bakıyo ki içimi yakıyo kardeş 2 haftadır bakışıyoruz dün makyaj falan yapmış çok güzel olmuş ama iş çıkışı göremedim yaa

• Eyvallah ama söyleyecem kardeş çünkü hiç bu kadar özgüvenim olmamıştı. Hoşlanmıyosada onun için çabaliycam

• İyi sen bilirsin İnşallah hayırlı bir sonuç alırsın.

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle duygularını belki karsilikli dir sonradan pişman olmaktansa şöyle bence

0|0
    0|0
    • bundan emin olamazsınız ama :)

• hımmm siz öyle diyorsanız üstüne bir şey söylemek size saygısızlık etmek olur :)

• @stratosphere @ipek51 100 de 99 eminim ama bir odada 10 kişi falan oluyor kaçta girip çıktığını falan bilmiyorum ve söyledikten sonra cevap beklemelimiyim napiyim yani bunu ilk defa bişey hissittiğim kıza söyliycem

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

22
  • Hoşlandığını söylemek büyük bir adım olabilir ama ilgini belli edersen ne bileyim muhabbet edip onu merak ettiğini gösterirsen daha iyi olur gibi

0|0
    0|0
  • Söylemelisin , erteleme neyin ne olacağı belli olmaz 😊

0|0
    0|0
  • Söyle gitsin bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • git normal konuş söyle bişey olmaz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...