Fikirlerinizi almaya ihtiyacim var?

Okulumda bir cocuktan hoslaniyordum. A olsun adi. Onun da benden hoslandigini dusunuyordum. Surekli bakismalar. Ayni ortamda bulunmaya calismalar. Emindim hatta. Sonra soguk davranmaya basladi. 1 hafta sonra da arkadasi B bana cikma teklifi etti. B'ye bunu baska arkadaslarin biliyor mu dedim. A'nin bildigini soyledi. B'yi birkac kez arkadasca konusup reddettim. Sizce artik tum umutlarim sonmeli mi? Yoksa bekleyip onu sevmeye devam mi etmeliyim?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• a nın olayları bildiğini nerden biliyosun peki

0|0
    0|0
    • B ye bu durumu hangi arkadaslarin biliyor dedigimde a ve baska bir arkadaşını soylemisti.

• Tamam gururumu bir kenara birakip konuscam.

• senin için en mantıklısı bu olur

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

22
  • Muhtemelen seni test etti :D kurnaz bu çocuk dikkat et.

1|0
    0|0
    • Yok ya test falan degil. Arkadasi icin hoalandigi kizdan vazgecti sadece. Ama arkadaşına gereken cevabi verdigime gore tekrar donme ihtimalini soruyorum.

• Hiç belli olmaz dediğim de çıkabilir :D ama her türlü çocuğun sana karşı ilgisi var bariz belli, zaten arkadaşına gerekli cevabı vermişsin ona ilgini biraz belli et gelir muhtemelen.

• A aracilik yapmis. Snden laf almis sevgilin var mi yok mu diye. Ogrendiklerini B ye aktarmis. B de sana teklif etmis. A dan umidini kes

0|0
    0|0
    • Aracilik yok tanismiyordum ikisiyle de. A Bnin hoslandigini ogrendiginde vazgecti.

• Onu unutmalısın.

0|0
    0|0
  • umutların sönmeli

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...