Tecrübeli erkekler bakabilir mi?

İlişki konusunda tecrubeli erkekler. bir erkek 1 yıl once terk ettigi kızla tesadüfi eseri bir kafede karsılasırlarsa, neden kankalarıyla beraber kafe -bombosken- kızın oturdugu masanın caprazına oturur? yetmezmis gibi niye tam karşıma oturdu! arada baktılar, takmadım. 30 dk sonra yer degistirdiler ama yine baktı arkadası
Güncellemeler:
arkadaslar

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• Eski sevgilimle yolda karşılaşınca bile görmemiş gibi yaparım. Kafede karşılaşsak ve onu görsem birine bakıyor gibi yapıp birşey içmeden kafeyi terk ederim. Yani hâlâ seni seviyor olabilir ya da şu an bir sevgilisi yoktur seni de yalnız görünce fırsatı kaçırmak istememiştir. Şöyle biraz bakışsaydınız emin ol sana aynı günün akşamında mesaj atardı.

2|0
    0|0
    • ama bir yıl sonra ya.. yani bir de biz ayrıldıgımızdan beri ikimizin de sevgilisi olmadı bilmiyorum.. peki sonradan yer değiştirmeleri?

• özelikle son cumleleri okurken gozlerim doldu

• Rica ederim. Motive edebildiysem ne mutlu bana.

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin her yaptigindan anlam cikar ma

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

08
  • valla tecrübeyle alakası yok bu işin amaç nedir çözemedim ben. belkide özlemiştir seni doyasıya seyredeyim diye karşına oturmuştur ya da senin tepkini ölçmek istemiştir aklındamıyım hala bakıcakmı filan diye.

1|0
    0|0
    • bakmadım ama baktıgını baktıklarını fark ettim... sence hangisi peki? özlemesi mi bakcam mı diye oturması mı? ben arkadaslarımla ders calısmaya bir seyler yemeye gülmeye vs devam ettim bir 25 dk sonra baska masaya gectiler bu sefer eski seviglim bni göremiceği bir yere oturdu ama arkadası bakıyodu ve göz göze geldim arkadasıyla

• heey :(

• :) bilemeyeceğim valla içinden nasıl geçtiğini ne amaçla baktıklarını malesef.

• bunun tecrübeyle ne alakası var durum psikolojısı seni görünce yakınına oturmak istemiş

1|0
    0|0
    • ama saçma. neden istesin... ne biliyim erkekler bilir diye

• o bitti gittii artık sen varsın

• allahım çok mutluyum 173 boyunda 59 kilo kumral bir kız buldum.. allah tamamıma erdirsin :d

• Tekrar bişey olmasını istemiştirn

1|0
    0|0
  • Bilemiyorum ben olsam en uzak tarafa otururum 😄

1|0
    0|0
    • ya dimi? anlamadım bende.. sonradan yer değiştirmeleri ve arkadaşının arada bakıyo olması da garipti. göz göze geldim borayla

• Söylemeyecegim 😊

• nıye :D

• Buna piclik deniliyor ayar etmek istemiş seni

1|0
    0|0
    • nasıl yani ayar etmek istemis derken

• ne biliyim :D

• Rahatta kal 😀

• Birşey olmaz. Takma

1|0
    0|0
  • Benim tecrub yatak odasin da

1|0
    0|0
  • Çocuğun gevşekliğı kim bilir masada ne dedi de sana bakarak oldular adam olan sevdiğinı gözünden sakınır ama. bızım. erkekler. ayrıldıktan sonra elini tutmussa ooof neler neler yaptık diyor neler neler yaptıysa anlatmıyırum bile ne dediğini sen düşün :)

1|0
    0|0
    • ya saçmalama. arkadaşları beni biliyor zaten öye insanlar değiller

• takip ettim bo... diye gidiyor adım

• Tamamdırrr

Benzer Benceler

Yükleniyor...