Erkekler, Size sorum olcak nolur yardim edinn cok kotuyum?

Size. sorum olcak nolur yardim edinn? Sevgili mevzusuyla ilgili

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• bekliyoruz hala ama ne kadar popüler olduğumu ölçüyorsun acaba kaç erkek gelecek diye

0|0
    0|0
    • Neredeyse sevgili olacagim cocukla arada atisiyoruz ve asiri kiskanc ve baski kuruyo. Gecenlerde erkek mevzusu konustum trip atti falan? Simdi dun konustuk op beni falan dedi sonra aksama dogru konustuk o yaziyo ben yaziyorum falan ben goruldu birakmak istemiorum o yaziyo fln? Sonra. bugun gunaydin yazmadi dedim gunaydin yok mu o da sen yazmadin dedi? Dedim goruldu yapana yazmam dedim o da ben uyucam sen yaziyosun durmadan uyuyamiyom falan dedi? Sonra kendisi bana bana goruldu yapana yazmam demisti bende ona dedim diyoki sen konusma aralarinda gorulu yapiyosun dedi? Yapiyosun falan dedi? Neyin kafasi bu? Amaci ne? Bide baska konustugu da yok eminim cekingen birisi ama bu harektler. ne oluyo cocugun profilinde onla. ben varim gecenlerde cok kiskandi beni kirilip intikam mii aliyo anlamadim

• kardeşim yanlış anlama ama yaşınız gereği ergence davranışlar bunlar çok üstünde durmaya gerek yok doğru düşünüyo olabilirsin intikam alıyo olabilir ikiniz içinde söylüyorum egoist yapmanıza gerek yok o günaydın yazmıyosa sen yaz en basiti elinde koz olur hep ben günaydın yazıyorum diye önemsiz teferruatlara takılmayın

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Haydeee sor sor

0|0
    0|0
    • Bana sahiplenen cocuk su aralar whatsappa pek girmiyor ve bugun gunaydin yazmadi dedim neden yazmadin dediki sen yazmain falan guyano uyuyunca durmadan yaziyomusum fln? bir kacgun oncenbananbaski yapiyodu konu bul diye? Sonrada diyoki goruldu yapmamak icin yaziyorum dedi sonra dediki arada birakiyosun goruldu bende sonlarda dedi neyin kafasi

• Kac yasindasiniz ya sorudan sogdum buz kesildim sindirim sistemim bozuldu. Kafa yok ki bir seyin kafasini yasisin yol ver gitsin şuursuzun teki işte.

• Olur sor bakalım?

0|0
    0|0
    • Neredeyse sevgili olacagim cocukla arada atisiyoruz ve asiri kiskanc ve baski kuruyo. Gecenlerde erkek mevzusu konustum trip atti falan? Simdi dun konustuk op beni falan dedi sonra aksama dogru konustuk o yaziyo ben yaziyorum falan ben goruldu birakmak istemiorum o yaziyo fln? Sonra. bugun gunaydin yazmadi dedim gunaydin yok mu o da sen yazmadin dedi? Dedim goruldu yapana yazmam dedim o da ben uyucam sen yaziyosun durmadan uyuyamiyom falan dedi? Sonra kendisi bana bana goruldu yapana yazmam demisti bende ona dedim diyoki sen konusma aralarinda gorulu yapiyosun dedi? Yapiyosun falan dedi? Neyin kafasi bu? Amaci ne? Bide baska konustugu da yok eminim cekingen birisi ama bu harektler. ne oluyo

• soru nerde?

0|0
    0|0
  • Söyle

0|0
    0|0
    • Neredeyse sevgili olacagim cocuk bugun gunaydin yazmadi bende gunaydin yok mu dedim o da sen yazmadin dedi dedinki goruldu yapmissin dedi sonra dun erken yatti diyoki sen durmadan yaziyosun uyuyamiyom falan diyo? Megerse o yaziyo sonra dedimki sen goruldu yapana yazma diyosun bende oyle dedimona sonra dediki sen arada konusurken goruldu yapiyosun dedi yani konusurken cikinca? Onu bile takmis? Neyin kafasi?

• al dedi çocuklarını dedi çocuklarını istiyorsan dedi kendini dedi al kendini dedi git dedi nerde kalırsan kal dedi bana

• haydi sor sor

0|0
    0|0
  • Bence hiç onhnla sevgılı olma başka aday bul

0|0
    0|0
  • Dinlemek isterim yazarsan... neden olmasın..

0|0
    0|0
  • Soru yok ortada:))

0|0
    0|0
  • Dinlemek isterim yazarsan? özele gel istersen

0|0
    0|0
  • Buyrun. Yardıma hazırım.

0|0
    0|0
  • İŞİNİZ YOK SİZİN

0|0
    0|0
  • Takıp et sorım

0|0
    0|0
  • Llay ne kanka

0|0
    0|0
    • Neredeyse sevgili olacagim cocukla arada atisiyoruz ve asiri kiskanc ve baski kuruyo. Gecenlerde erkek mevzusu konustum trip atti falan? Simdi dun konustuk op beni falan dedi sonra aksama dogru konustuk o yaziyo ben yaziyorum falan ben goruldu birakmak istemiorum o yaziyo fln? Sonra. bugun gunaydin yazmadi dedim gunaydin yok mu o da sen yazmadin dedi? Dedim goruldu yapana yazmam dedim o da ben uyucam sen yaziyosun durmadan uyuyamiyom falan dedi? Sonra kendisi bana bana goruldu yapana yazmam demisti bende ona dedim diyoki sen konusma aralarinda gorulu yapiyosun dedi? Yapiyosun falan dedi? Neyin kafasi bu? Amaci ne? Bide baska konustugu da yok eminim cekingen birisi ama bu harektler. ne oluyo

• Tamamda ne alaka bide drmadan yaziyosun uyuyamiyorum ne alaka

• Karışık zmana birak

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...