Buluşmanın ertelenmesi sorunsalı?

Merhaba,
İlişki konularında tecrübesizim ve genellikle bu tip konuları birileriyle paylaşmayı sevmiyorum. O yüzden buraya yazayım şansımı deneyeyim dedim.

Hoşlandığım biri var bilmiyom belki de aşık oldum, emin olamıyorum. Kendisiyle kahve için sözleştik. Lakin bulaşmadan bir gün önce Ankara'da patlama oldu. O gün erteledik buluşmayı. (Hayellerimizi bile yıktı patlama maalesef). Diğer bulaşacağımız günde de müsait olmadığını belirtti. Tekrar buluşmayı da sormadım. Kendisiyle tanışıyoruz ancak okul ve dersler nedeniyle biraz uzak kalıyor benden.

Şimdi tekrar buluşma isteyip istememkte kararsızım. 3 kez olacak ve birini darlamak genellikle pek ettiğim bir şey değil. Dediğim gibi tecrübesizim. derseniz ki yanlış düşündüğün yerler var ya da şöyle bir aksiyon al herbirini gerçekten değerlendirmeye çalışacam.

Buraya kadar okuduysanız çok teşekkürler :)

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Boyle durumlarda karsidakinin tavri sana o rahatligi sunar veya sunmaz ve buna bagli olarak gelisir.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba gorusemedik gorussek artık seni görmek istiyorum... ne zaman müsait olursun diye yaz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • Bence sohbeti biraz daha ilerlet aaranızdaki iletişim ilerledikçe kendiside seni merak edicektir sohbet sırasında ilgisini çekebilecek yönleri öğren ve ona göre hareket et yani neyi sever öğren neyden hoşlanır o şekil ilerlet zamanla merak eder seni dahada ilerleyen zamanda buluşalım de kabul eder zaten..

0|0
    0|0
  • Yapcak bir sey yok

0|0
    0|0
  • Sağlık olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...