Neden kacan kovalanir? Birisiyle tanisdim 3 hafta oldu ilk zamanlar ben yazdim yazmayincada yazmiyor neden?

Durum söyle 3 haftadan beri tanisdik ilk ben yazdim hep o hep kisa kisa cevaplar veriyor arasira yazmim dedim yazdi nasilgünun gecti dedi ya da bugun ise geliyormusun dedi ayni yerde calisiyoruz ama alisti benim yazmama galiba yazmiyor bende yazmicam o yazana kadar nasil dogru mu ne yapmaliyim?

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• eleman o yolun yolcusu acayip pişmiş valla billaa inanmıyorsan dene ama buraya ben ettim siz etmeyin diye yaz. aha buraya yazıyorum pişman olursun. yazma tabi meraklanıp yazan kaybeder haberin olsun.

0|0
    0|0
    • 5 gün dayandim yazmadim dün yazdi bana hava güzeldi dün ee günesleniyormusum yazmis? Biraz yazistik ama yazdi ben yazmayinca nedemek bu simdii ya?

En İyi Kız Görüşü

• Yazma salla gitsin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

010
  • Sen yazma o da yazmazsa salla gitsin... NET.

0|0
    0|0
    • 5 gün yazmadi ama dün yazdi hava güzeldi dün yazmiski eeee günesleniyormusun bu nedemek?

• Peki öyle olsun :S

• Ben haklı çıkmak istemezdim :/ teşekkür ederim eig için

• Sende bana yaz o zaman

0|0
    0|0
  • Birisi kovalamazsa kaçmaz

0|0
    0|0
  • güvensiz olduğu içindir

0|0
    0|0
    • Güvensiz yani nedemek

• yani aranızda bağ yok ikinizde bir çelişki içindesiniz yani tabiri güvensizlik

• gereksiz eziyet etme kendine yazmak istiyosan yaz

0|0
    0|0
    • Beklicem cok alisti galiba yazmama

• öylesine arkadaşlık düşünüyor herhalde

0|0
    0|0
  • gün boyu gördüğüm birine bende yazmam.

0|0
    0|0
    • Ayni is yeri ama konusma imkanimiz yok hic

• görüyor sonuçta, sevgiye aşka dair bir şey olsa, yazardı konuşurdu yine ama belli ki bir arkadaşsın sadece onun için.

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...