Hocama olan ilgim. Görüşlerinize ihtiyacım var?

Merhabalar, sizinle uzun zamandır rahatsız olduğum bir durumu paylaşmak istiyorum. Ben lise son sınıf öğrencisiyim. Çoğu lisede olduğu gibi her öğretmenin belli bir öğrenci grubu olur,öğrencilerine ders çalışma programı yapar onlara moral verir. Bu öğretmene koç deriz. Benim koçum okula yeni gelen 40 yaşında evli erkek beden hocası. İlk geldiği günden beri ona karşı ilgi duyuyorum. Bu ilgi başlarda çok hafifti hatta ilgi bile denemez sadece anlık birşey. Ama sonradan o da bana yakın davranmaya başladığı zaman bu ilgi giderek arttı. Acaba bana moral için mi yakın davranıyor dedim. Evet olabilir ama çok değişik sözleri var. Konuşma diyaloglarını aynen yazıyorum.

Diyalog1
+Hocam sizi hayal kırıklığına uğrattım özür dilerim. Aslında hata bende size başta çok umut verdim.

-Hayat insana bir şans verirmiş adına da yarın dermiş, sana ve yarınlara hep güveniyorum

Diyalog2
Wpden hocama "Beni tanımıyorsunuz tanısanız nefret edeceğinizden eminim" diye mesaj attım. Gördü cevap vermedi. Ertesi gün okulda "Seni tanımayı çok isterim" dedi ve güldü. Alay edermiş gibi bir gülmeydi.

Sonra ben bu hocaya doğum gününde pasta falan aldık grupça kutladık. Orada herkesin içinde "Aliyi tanısam ondan nefret edermişim bana öyle diyor" dedi ve güldü.

Diyalog3
Ben hocaya wpden "Hocam yarın sizinle konuşmam gereken birşey var" diye mesaj attım. Yine gördü ama cevap yok. Ertesi gün öğleden önce dersi olmadığından öğleden sonra okula geldi ve beni yanına çağırdı. Bana arkadaşımın yanında " Sabahı zor geçirdim hadi söyle "dedi. Ben geçiştirmeye çalıştım sonra " tamam zorlama yok istediğin zaman söylersin "dedi.

Güncellemeler:
Bunlar dışında bana "Beni heyecanlandırıyorsun", "Seni tanıdıkça mutlu oluyorum","Hayatıma anlam katıyorsun" dediği oldu. Ama bazen benle hiç ilgilenmiyor.
Bugün doğum günü kutlaması ayarladım onun için wpden "Duam, sevgim ve güvenim seninle" yazmış. Güvenim seninle derken ne demek istiyor? Cidden bu adam ne yapmak istiyor? Görüşlerinize ihtiyacım var

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

• Hocana git ve hocam kendimi cok kotu hissediyorum. Bazen hemcinsime ilgi duyduğum oluyor. Bunu kimseyle paylasamam ama size cok guveniyorum. Bu konuda sizce ne yapmalıyım? Bu durum yasim dolayısıyla normal karsilanabilir ve belki gecer siz ne dersiniz diye fikir almaya calis. Onun tepkisinden anlarsin. Gidip direkt acilmak cok riskli.

0|0
    0|0
    • Bunu düşündüm ama rehberliğe gitme ihtimali var. Oradan aileme kadar gider bu konu

• Peki nerden anladi? Neden arayı acmaya calisiyor?

• Bugün bidaha konuşacağım, arayı açmak istiyor mu istemiyor mu diye. Ben söyledim. Direk aşığım demedim ama söyledim. Öyle yani 😔

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

36
  • Şimdide bu değişikler moda oldu. Kusura bakma saygı duymam bu troll konuları açanlara. Lan o yaşta ne gayliği.

0|0
    0|0
  • okulun bitmesini bekle o çevreden uzaklaş sonra bigün dikil karşsına de ki beni hatırladınmı?

0|0
    0|0
  • Özel bişey bekleme iyi bir eğitimci demekki öğrencileriyle ilgilenen biri

0|0
    0|0
    • Öyle düşündüm ama hangi eğitimci gidip öğrencisine " Beni heyecanlandırıyorsun " tarzı birşey der?

• Haklısın. Diyecek birşey bulamadım. Yeni bir gelişme olursa haberdar ederim bakalım ne olacak

• Yakında seni züker bu.

0|1
    0|0
  • Git açıl sis

1|0
    0|0
  • Heey

0|0
    0|0
  • Cesarete bak arkadaş ya

0|0
    0|0
    • Niye? Kimin cesareti

• Tamam öyle diyorsun da bu dünyadan herşey beklenir. Ve abartma yok birebir dediklerini attım. Bide okulun başında benle ve arkadaşımla konuşurken bize " Ben çok kötü bir şeyden kurtuldum " demişti. Bu yaşadıklarımı sen yaşasan sende aynı şeylerden şüphe duymazmıydın. Çok gizemli birşey. Bu durum canımı çok sıkmaya başladı. Birşey olsun istemiyorum sadece şu durumu açığa kavuşturmak istiyorum.

• O zamn sana diyecek başka birşey bulamıyorum kendi bildiğini yap

• hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be abi

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...