Kızlar, Kızlar bir gelirmisinizz? Kızlar bir gelirmisinizz?

18 yasıma kadar hiç sevgilim olmadı çekingen biriyim bir yere gittiğimde bir kızla karsılastığımda falan utandıgım için konusamıyorum çekingen davranıyorum sürekli karsılasıyosak tebessüm ediyorum ama her hangi bir konusma çabam olmuyo diyelim bir misafirliğe gittiniz gittiğinz yerde yaşıtınız bir erkekle karsılastınız görünüm olarak falan iyi biri ama sürekli sizden uzak duruyo bir şeklde mesafe olarak yakın olsanızda yüzünüze falan bakmıyo ilgilenmiyomus gibi yapıyor ne biliyim cool takılıyosa ne düşünürsünüz hakkında? istem dışı bir şey bu utandığım için bu güne kadar hiç sevgilim olmadı konusmayı istiyorum ama kızlar biraz fazla sert galiba :D

0|0
2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Yo soguk davraniyosa bisey dusunmem cekingenlik kotu yani ne deyim. Bu cocugun konusmaya niyetinin olmadgni anlarsin sende bisey dusunmezsin

0|1
    0|0
    • peki diyelim o çocuk yanına geldi muhabbet falan kurmaya calıstı bu hoşuna gidermi?

• E gider tabi cogunun bazisinin olmayabilir

• ozaman yılışık olmadıktan sonra zaten istesemde olamam azıcık muhabbet etmeye calıssam o anki halinden konusup konusmak istemediğini anlarım herhalde

• Olur öyle

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...