Yalnız mısınız?

Cidden sizde yalnızmısınız ya. Bakın bu sorunun altında tanışıp muhabbet edebiliriz :O

0|0
39

En İyi Kız Görüşü

• ya demin yalnızim diye bence paylaştım kimse iplemedi bile o derece bir yalnızlık görünmezlige gidiyorum yavaş ve kesin adımlarla

0|0
    0|0
    • Görsem iplerdim yanlızlar klübü :P

• bişeylerin yalakası olmak yerine kendin olunca yalnız kalıyosun.

• Hıhh aynen öyle. Ya hep kendim oldum hiç değişmedim hiç değiştirmedim kendimi. Ama maalesef

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlız değilim arkadaşlarım var çok şükür. Ama Manita yok :P

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

28
  • Karşı cins olsa iyi olur sohbet etmelik felan :D Yanlız değilim arkadaş iyi olur :D

0|0
    0|0
    • Vala hafız o kadar yalnızım ki sohbet edecek kimseyi bulamıyorum. Arasıra kendimle konuşuyorum oda sesim kısılmaşmı diye kontrol amaçlı.

• Yok abi ya. Yalnızlık iyiymiş. Düşünsene telefonun şarjı net 2 bucuk gün dayandığı oluyor. Şarja takma drrdim olmuyor. Eyvallah yinede saolasın

• :D tamam :D

• 23 yaşına geldim hala yalnızım ve yalnız olmaya bu gidişle devam edicem

0|0
    0|0
    • yok mu kafa dengin abi?

• hayır değil bu bir intikamdır. ben sevdiğim halde kızların pic erkekleri sevmesi ve onlara g. tlerini vermesi beni bunalıma soktu. şimdi ben de aynısını yapıcam

• Vala ne diyim başarılar dilerim

• Hayır değilim :)

0|2
    0|0
    • Ohh tabi senin tuzun kuru :/ gülme komşuna gelir başına ama bak haberin olsun :D ha ha yalnız değilmiş ha ha :D

• Ee sonuç olarak bıktığı zaman bırakır. Ama seven insan bırakmaz. Sevfasından bıkmaz

• umarım öyledir

• en iyisi <o

0|0
    0|0
  • Yalnızım kardeşim muhabbete varım

0|0
    0|0
    • bir yalnız daha. Yalnızlar klubünü kuralım Hep beraber

• Evet

0|0
    0|0
  • Yalnız doğduk :)

0|0
    0|0
  • Yalnızım.

0|0
    0|0
  • yalnızım.

0|0
    0|0
    • O değilde niye bu kadar yalnızız biz

• İşte irdelenmemesi lazım. Sonuçta geçmiş yani. Ama bakalım abi hayırlısı olsun

• yok kanks değilim

0|0
    0|0
    • Biz yalnızız ama işte ne olcak :/

Benzer Benceler

Yükleniyor...