BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Terazi Burcu Erkek Etkilemek?

Terazi burcu tanıdığım ve hoşlandığım bir erkek var. Aynı okuldayız. Tenefüsler dışında onu görmüyorum. Acaba nasıl onu etkileyebilirim? Bu arada hiç konuşmadık. Sosyal medya hesaplarından da arkadaş değiliz. Sizce nasıl onu etkileyebilirim? Bu arada biraz çekingen...

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• Bakimli olmalisin
    Ayrıca çok hoş kokmalisin
    Ve kendine guvenmelisin
    Dikkat çekici olmaliyim

0|0
    0|0
    • Koku dedinde... Senin önereceğin uygun fiyatlı (ama kalıcı) bir çiçek kokusu var mı? Şu sıralar çiçek kokularına sardım ama hiçbir parfüm ya da deodorant bende kalıcı olmuyor :)

• sence Avonun parfümü kalıcı mı?

• Sayilir çok agir olmadigi için kalici gibi gelmeyebilir ama yine de kalici sayilir iste

En İyi Erkek Görüşü

• Bende terazi burcuyum gördüğün zman gözünü ayırma ona bak.

0|0
    0|0
    • yumuşak ve arkadaş canlısı olarak mı bakayım yoksa sert bir şekilde mi bakayım? etrafımdakiler sert bakışımın çok güzel olduğunu söylüyorlar

• ya benden hoşlanmıyorsa... ''bu kız benden hoşlanıyor'' diye muamele yapar diye korkuyorum :(

• Sevgilisi yoksa her türlü hoşlañır benim bir sevenim var diye mutlu olurr

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

13
  • Romantik ol, çokta sevdiğini belli etme.

0|0
    0|0
    • Tanışmıyoruz. ama tanışırsak deneyeceğim, Teşekkürler (y)

• Yanından Çıplak Bir Şekilde Koşarak Geç

0|0
    0|0
    • :D Hahaha. :D İnan çok dikkat çekerim :D :)

• Doğal davran terazi yapmacıklıktan hoşlanmaz 😊

0|0
    0|0
  • teraziyim işin cok zorr

0|0
    0|0
    • eyvahlar olsun

• inanmayacaksın ama bende aynı şekildeyim dengesiz 1 saat boyunca kahkaha attığım kişiden aniden soğuyabiliyorum. Ve utangaçlığımdan dolayı şirin ve tatlı olduğumu söylüyorlar. (onun gibi). Peki o kötü cümleyi kurarlar mı? (Hadi seneye görüşürüz?) :(

• Aynı iş yerinde çalıştığım bir terazi erkegi var ve bende aynı durumdan yakınıyorumçok dengesiz bazen diyorum açılacak bana bazen öyle uzaklaşıyoki anlam veremiyorum ne tepki vermeliyim

Benzer Benceler

Yükleniyor...