Meraktan soruyorum?

Iyi aksamalr arkadaslar:)
sorum sitedeki erkeklere: bir kiza ilk adimi attiniz. Sohbet muhabbet vs. Peki ya sonra? Oturup karsi taraftan mi beklersiniz bir adim? Yoksa israrli bir sekilde ona dogru gitmeye devam mi edersiniz?

0|0
013

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk ne konuşma gerektirir ne de muhabbet konuları. Aşk Beraber aynı adamı dövüp ben kafasını kıracaktım sen kolunu kıracakdın oyun bozanlık yaptın deyip kavga etmekdir, Aşk beraber trafikde sen anasına kayacakdın ben sülalesine kayacakdım demekdir. Aşk yeri geldiğinde kırmızı ışıkda geçmek yeri geldiğinde ambulansın arkasına takılmakdır. Aşkı tarif etmek için aslında kelimeler kiyafetsiz kalır anlatılmaz yaşanır misali yaşanacak o kadar sey varken birde sen ilk adımı son adımı konuşcak konu felan diyorsun sal kendini arkası gelir :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

012
  • Gönlü var gibiyse her şeyi göze alıp çabalarım eğer gönlü yoksa hiç ugraşmam

0|0
    0|0
  • her iki tarafın adımarı önemli. Israr edilecek bir durum varsa zaten olmaz o muhabbet işi.

0|0
    0|0
  • Ben ısrar etmesini asla sevmem. Adımı anlıyacağı şekilde atarım ama karşılığı çok gönülsüz ya da çok isteksiz görürsem birdaha asla aramam sormam

0|0
    0|0
  • Ne ısrar edeceğim illa ki bir artistlik yaparsınız o zaman.

0|0
    0|0
  • selam hanfendi ben hiç bir bayana diyemem karşımda o bayan konuşamaz ise ben konuşamam asla

0|0
    0|0
  • Gitmem gerek

0|0
    0|0
  • Bizim sohbetimiz Nasıl başladıysa öyle gider :D

0|0
    0|0
  • Yürürüz bilader

0|0
    0|0
  • mesafeli devam eder

0|0
    0|0
  • Israrla gitmeye devam ederim. Abi hoşlanıyorsam söylemem lazım. Sonuçta o kız. İlk adımı erkek atmalı. Hem söylemeyip içime atsam ölürüm. Açık ve net.

0|0
    0|0
  • İlk adımı erkek atar biraz bekler kızdan hamle geldiyse olmuştur

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...