Bu beni unutamadığını mı gösterir yani genelde öyle mi olur?

Arkadaşlar internetten 5 ay önce tanıstıgım bıri bana 3. cü ayda çok sevdiğini çok beğendiğini sevgili olmak istediğini çıtlattı.. Bende çok sevıyordum ama onu kaybetmemek için yani ayrıldıktan sonra görüşemeyecegımız şakaya vurdum alındı bana 2 ay boyunca yazmadı sonra tekrar yazan o oldu belki sevgili olmustur o arada ama bana yazması hala bir şey olabılır ihtimali mi yalnızlık mı
Güncellemeler:
Bana derdiki hiç mesaj atmıyosun bır dahada atmayacgjım sana falan yazardı.. Ona ragmen atmasına sasırdım

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Gercekten hoşlanmis olabilir aklina gelmissindir belki veya yalniz kalmistir bu yuzden mesaj atmistir uzucu ama.. sebebini bilemezsin hemen güvenme kolay kirılırsın

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yoklukta eskilere bakıyor ondan yazmıştır yoksa yazmaz

1|0
    0|0
    • Yanı bırını bulunca tekrar yazmayı kesbeılır? Ya bır sey sorucam sen cevap verde

• Bu benim salaklığım mı yüz vermemden kaynaklanan bır sey mı yoksa genellemede yapmak ıstemıyorum ama cogu boyle mı yapar:(

• Valla bir erkek ne zaman yokluğa düşse hayatında bir eksiklik yeri doldurulması gereken bir durum hissetse
      İlk telefon rehberinden başlar
      Sonra da rehberden iş çıkmaz ise çevresine sosyal medyaya saldırır

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Boşlukta hissetmiştir. Seven insan 2 ay dayanamaz mesaj atmadan

1|0
    0|0
  • Yalnızlık can sıkıntısı boşluk...

1|0
    0|0
    • Ama benden once baska kızlar yok mudur bana sureklı yazıyorda o yuzden sorıyım dedım

• Olabilir yani yaptığı herşeye bir anlam yükleme belki seninle beraber bir kaç kişiye yazıyor olabilir yazmıyor da olabilir tanıyan sensin...

• Evet cok haklısın cok tesekkur ederım torum ıcın

Benzer Benceler

Yükleniyor...