Denge bozuldu sizce hak ediyormuyum?

Durduk yere sinirleniyorum kavga ediyorum.
Hüzünlüyüm hic birseyde zevk almıyorum.
24 saat arabesk dinliyorum Karamsarım.
6 ay once birine aşk oldum. Hala açılamadım. Bir muhabbetim bile yok, kız benim farkimda hep bakismayla kalıyoruz.
Arkadaşlarım sen bu korkakliginla hak ediyorsun bunları diyorlar.
Cogu arkadaşımında kalbini kirdim sizcede oylemi.

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• Ya arkadas ben buna sinirleniyorum iste. Etkeksin sen ya ne bekliyosun kiz mi gelsin? Git seviyorum de ya seven adam gider alır ve gelir bırakın su korkaklıgı

0|1
    0|0
    • Demesi kolay

• Yoo bos laf degil kız okdugum halde sevdim ve gittim ben sana geldim dedim henuz alamadim ama olsun alcam oda zamanla. Kader cesurlara guler bu sozu unutma :)

• O zaman bosverin cesurlara gulsun.
      Elbet biri çıkar mutlu eder onu cesur biri.

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

40
  • Aynı durumu ben yaşıyorum. Neden gelmiyorsunuz ki? o kadar belli ediyorum. Bizde yaklaşık 5 6 aydır bakışıyoruz sadece... artık bir yolunu bulup ben mi gitsem böyle tanışmak amaçlı hiç bilemiyorum😕

0|1
    0|0
    • Nedenmi gelmiyoruz
      Ya oz guvensiziz.
      ya da Reddedilme korkumuz var.
      Yani kısacası sevdiğine sevdiğini soyleyemeyecek kadar aciz erkek cinsinin en aşağılık mahlukatlariyiz.
      Biz sizi haketmiyoruz en iyisi gidin Aşkı daha guzel yasayacak birini bulun bizi bosverin.

• Iyi akşamlar beni dinlediğin icin saol

• Rica ederim her zaman😊

• Git normal sohbet et kiz farkindaysa zaten o da konusmak istiyecektir senle. Zamanla azalir söylemezsen bak en azindan arkadas olmya calis devami gelir

0|1
    0|0
    • Kız cok sert ve icine kapanık.
      Bende icime kapanigim disaridan sert gözüküyorum kimse adres bile sormaz bana.

• Kizlar grilere gelemez bak. Sen ilk adimi at eger oyle birsey hissediyorsa falan zaten ilerisi gelir ters tepersede bosver

• Tamam yorumun icin saol iyi akşamlar

• Haklilar.. Kizda hoslaniosa ne bekliosun hem bekki kizda acilmani bekliodur.. Niye bu kdr korkuosunuz ya anlamiorm

0|1
    0|0
    • Bilemiyorum.

• Red edilmekten korkuosun sanirm.. Ama red ederse tecrube olur, etmezse yakinlasirsiniz, bende uzun bir sure bkledim birinin gelmesini adim atmasini, seviodu oda belli oluodu ama gelmiodu bir turlu, kizdan eminsen biraz dene bnce

• Tam emin değilim yani bazen seviyor saniyorum bazende sacmalama ya sen kimsinki diyorum unutmaya çalışıyorum ama daha fazla baglaniyorum.

• Bu kadar dert etmen saçma ya bari arkadaş olmaya çalış kızla. bir adım at bişeyler yap yani

1|1
    0|0
Yükleniyor...